Do napraw - Molarr Łódź

Kategorie

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Skuteczne proszki i płyny do napraw protez

Protezy stomatologiczne są noszone przez wielu pacjentów. Niestety niekiedy ulegają one uszkodzeniom lub wymagają drobnych korekcji. Niezbędne wówczas okazują się specjalne środki do napraw protez. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości produkty renomowanych marek służące zarówno do kompleksowych napraw, jak i wykonywania zupełnie nowych protez. Ponadto przydają się one także do rebazacji, np. przy wykorzystaniu metody pośredniej. Warto wiedzieć, że dostępne są różne wielkości opakowań, w zależności od potrzeb. Występują one w postaci proszków oraz płynów. Ich ogromną zaletą jest przede wszystkim naprawdę duża wygoda użytkowania, a także wysoka wydajność i szybkość działania. Zostały wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi wytycznymi medycznymi. Co więcej, posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty potwierdzające ich jakość i bezpieczeństwo.

Sprawdzone proszki do napraw protez

W ofercie znajdziesz m.in. proszki z tworzywa akrylowego, które służą do napraw protez metodą polimeryzacji. Dostępne są produkty do polimeryzacji zarówno na ciepło, jak i na zimno. Oferowane przez nas proszki nie zawierają metali ciężkich i są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Istotne jest to, iż są bardzo łatwe w przygotowaniu i obróbce. Umożliwiają sprawną i wygodną naprawę protezy. Mają naprawdę silne właściwości wiążące, dzięki czemu gwarantują wysoką trwałość. Ponadto można używać ich również do rozbudowy protez wyjmowanych po ekstrakcjach.

Nowoczesne płyny do naprawiania protez

W naszym sklepie znajdziesz także samopolimeryzujące płyny do napraw protez. Warto wiedzieć, że są one obojętne biologicznie. Produkty znajdują się w wygodnych, łatwych w przechowywaniu opakowaniach. Działają one bardzo szybko i wydajnie. Istotne jest także to, iż są bezpieczne dla użytkowników.