Na zimno

Na zimno

Akryl do protez na zimno – szybkie i wygodne rozwiązanie

Tworzywa akrylowe wyróżnia szerokie zastosowanie w stomatologii. Mogą one być zarówno sztywne i twarde, jak i miękkie oraz...

Akryl do protez na zimno – szybkie i wygodne rozwiązanie

Tworzywa akrylowe wyróżnia szerokie zastosowanie w stomatologii. Mogą one być zarówno sztywne i twarde, jak i miękkie oraz elastyczne. Popularną metodą polimeryzacji jest gotowanie, które niestety zajmuje dość dużo czasu. Doskonałą alternatywą dla polimeryzacji na ciepło jest samopolimeryzacja, która odbywa się w znacznie niższych temperaturach. Polimeryzacja na zimno jest procesem stosunkowo krótkim, akryl może utwardzić się nawet w ciągu 10 minut. W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć wysokiej jakości produkty do polimeryzacji na zimno, wyprodukowane przez renomowane marki. Posiadają one wszystkie niezbędne certyfikaty oraz atesty i zostały sporządzone zgodnie z najnowszymi normami medycznymi. Są całkowicie bezpieczne dla środowiska i ich użytkowników. Nie powodują podrażnień ani reakcji alergicznych. Z powodzeniem mogą korzystać z nich osoby w różnym wieku.

Proszki i płyny do polimeryzacji na zimno

Oferujemy Państwu zarówno produkty do napraw protez, jak i wykonywania zupełnie nowych. Płyny i proszki dostępne w naszym sklepie wyróżnia przede wszystkim wysoka trwałość, a także duża łatwość i szybkość użycia. Warto wiedzieć, że nasze produkty umożliwiają również skuteczne zwiększenie zasięgu częściowych lub całkowitych protez. Proszki i płyny występują w różnych wariantach kolorystycznych i rozmiarach opakowań, w zależności od potrzeb. Z pomocą większości z nich można z powodzeniem wykonywać nawet skomplikowane protezy całkowite metodą wlewową. Oferowane przez nas produkty mogą mieć różne barwy, ale dostępne są także opcje bezbarwne, charakteryzujące się naturalnym wyglądem. Wszystkie proszki i płyny wyróżnia wysoka jakość i trwałość, elastyczność, komfort sporządzania i użytkowania oraz estetyczny końcowy wygląd.

Czytaj więcej

Aktywne filtry