Na gorąco - Molarr Łódź

Kategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 23 elementów

Akryl protetyczny do wykonywania protez na gorąco

Duża liczba pacjentów stomatologicznych potrzebuje wysokiej jakości protez. Wykonywanie tego typu produktów przy użyciu akrylu, czyli żywicy syntetycznej to jedna z najpowszechniejszych metod. Cieszy się ona tak dużym powodzeniem, ponieważ jest stosunkowo prosta, a poza tym bardzo ekonomiczna. Dużo pacjentów potrzebujących protez jest w podeszłym wieku, toteż cena często odgrywa dość istotną rolę.

Polimeryzacja akrylu może odbywać się zarówno na gorąco, jak i na zimno. Tę pierwszą stosuje się znacznie częściej, m.in. ze względu na dużą wytrzymałość uzyskanego akrylu. W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć wszystkie niezbędne składniki do wykonania akrylu protetycznego. Oferujemy wysokiej jakości proszki oraz płyny, w różnych wariantach kolorystycznych. Ich barwy charakteryzuje duża stabilność. Do wyboru jest także wiele wielkości opakowań, w zależności od potrzeb.

Wysokiej jakości proszki i płyny do polimeryzacji na gorąco

Warto wybierać płyny i proszki do akrylu na gorąco wyłącznie renomowanych sprawdzonych producentów. Dostępne są produkty wolne od metali ciężkich, np. kadmu, a także innych niebezpiecznych dla człowieka i środowiska składników. Większość z nich sprawdza się zarówno do szybkiej polimeryzacji, jak i przedłużonej. Istotne jest to, że mogą one ulegać polimeryzacji już nawet po 20 minutach.

Protezy wykonane przy użyciu oferowanych przez nas produktów są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Wyróżnia je również wysoka estetyka, szczególnie dzięki możliwości zastosowania naturalnej kolorystyki. Protezy te są ponadto naprawdę komfortowe w użytkowaniu, a także przygotowaniu. Nasze produkty nie kleją się do rąk i wyróżnia je wysoka plastyczność, dzięki czemu łatwo umieścić je w puszce polimeryzacyjnej.