Produkty pomocnicze

Praktyczny kolornik do zębów akrylowych

Liczba pacjentów protetycznych z roku na rok rośnie. Ich dużą obawą jest to, iż ze sztucznymi zębami nie będą wyglądać naturalnie. Warto jednak...

Praktyczny kolornik do zębów akrylowych

Liczba pacjentów protetycznych z roku na rok rośnie. Ich dużą obawą jest to, iż ze sztucznymi zębami nie będą wyglądać naturalnie. Warto jednak wiedzieć, że obecnie powstaje wiele nowoczesnych protez wysokiej jakości, które zapewniają użytkownikom naprawdę duży komfort. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są kolorniki do zębów akrylowych, pochodzące od renomowanych producentów. Kolornik pozwala na zagwarantowanie pacjentom maksymalnej wygody i dyskrecji. Warto wiedzieć, że oferowane przez nas kolorniki są bardzo wytrzymałe i odporne na mechaniczne uszkodzenia. Dzięki temu bez wątpienia posłużą Ci przez naprawdę długi czas i umożliwią skuteczną pomoc licznym pacjentom.

Największe zalety kolorników stomatologicznych

Kolorniki cieszą się dużą popularnością, ponieważ umożliwiają niezwykle precyzyjne określenie barwy naturalnego uzębienia. Dzięki temu można wykonać dla pacjentów takie protezy, które niemal całkowicie przypominają ich zęby. Warto wiedzieć, iż dostępnych jest bardzo dużo odcieni protez akrylowych i na pewno uda się dopasować je do potrzeb każdego. Kolornik może się przydać również wówczas, gdy konieczna będzie wymiana, naprawa albo uzupełnienie protezy. Jego użycie zagwarantuje jednolity kolor. Istotne jest także to, iż kolornik charakteryzuje się wysoką wygodą użytkowania. Dzięki niemu można bezpiecznie przechowywać próbki zębów akrylowych. Pomieści się w nim wiele różnych zębów, co znacznie ułatwi Twoją pracę. Dzięki kolornikowi nie tylko stomatolog, ale także pacjent może porównywać kolory i wybrać taką barwę, która jest dla niego najbardziej odpowiednia. Zapewnia to naprawdę dużą wygodę i komfort psychiczny pacjentów. Z dobrze dobranymi protezami będą wyglądać naturalnie i nikt nie zorientuje się, że mają sztuczne uzębienie.

Czytaj więcej

Aktywne filtry