Stopy nieszlachetne

Stopy nieszlachetne

Wysokiej jakości stopy nieszlachetne do wykonywania protez

Protetyka to dziedzina, która stale się rozwija. W związku z tym wymaga ona stosowania nowoczesnych, wygodnych i bezpiecznych...

Wysokiej jakości stopy nieszlachetne do wykonywania protez

Protetyka to dziedzina, która stale się rozwija. W związku z tym wymaga ona stosowania nowoczesnych, wygodnych i bezpiecznych produktów. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości stopy nieszlachetne do wykonywania protez, różniące się przede wszystkim składem. Bazują one głównie na kobalcie, ale udział innych pierwiastków jest bardzo zmienny, w zależności od produktu. W związku z tym oferowane przez nas stopy mają nieco odmienne parametry, np. gęstość, wytrzymałość na rozciąganie, twardość, przedział płynności itp. Warto wiedzieć, że ich zastosowanie jest bardzo szerokie, toteż chętnie wykorzystywane są przez wielu stomatologów i protetyków.

Najważniejsze zalety stopów metali nieszlachetnych do protez

Stopy nieszlachetne wbrew pozorom doskonale sprawdzają się podczas wykonywania protez, zarówno ruchomych, jak i stałych, ponieważ cechują je znacznie lepsze właściwości mechaniczne niż w przypadku stopów metali szlachetnych. Przede wszystkim są to produkty niezwykle sprężyste. Ich obróbka nie sprawia większych problemów i jest bardzo intuicyjna. Co więcej, producent zapewnia, iż z łatwością można je czyścić. Wyróżnia je także świetna zdolność łączenia z masami ceramicznymi, porcelanowymi itp. Warto wiedzieć, że oferowane przez nas stopy nieszlachetne w większości nie zawierają szkodliwych pierwiastków, takich jak np. beryl, kadm, czy też nikiel lub mają ich naprawdę mało. Wszystkie stopy wyprodukowane zostały zgodnie z obowiązującymi normami, co potwierdzone jest licznymi atestami i certyfikatami. Sprzedawane przez nas produkty objęte są ponadto długą gwarancją. Zasady ich użytkowania są dokładnie opisane przez producenta, dzięki czemu będziesz mieć pewność, iż wykonujesz wszystko poprawnie i bezpiecznie.

Czytaj więcej

Aktywne filtry