Zęby

Zęby niezbędne do zabiegów protetycznych

Przygotowywanie protez zębowych to niezwykle istotna część pracy każdego protetyka. Zajmujesz się tym na co dzień? Zatem z pewnością potrzebujesz...

Zęby niezbędne do zabiegów protetycznych

Przygotowywanie protez zębowych to niezwykle istotna część pracy każdego protetyka. Zajmujesz się tym na co dzień? Zatem z pewnością potrzebujesz materiałów, które zebraliśmy w tej kategorii. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że utrata zębów to duża niedogodność dla pacjentów. Właśnie dlatego przygotowaliśmy zęby, które mogą być wykorzystane do wielu rodzajów protez. Dostępne w naszej ofercie produkty mogą zastąpić zarówno boczne, jak i przednie zęby naturalne. Zadbaliśmy też o ich odpowiedni wygląd.

Zęby, które dopasujesz do potrzeb pacjentów

W tej kategorii przygotowaliśmy szeroki wybór zębów, które z powodzeniem dopasujesz do indywidualnych wymagań pacjenta. Dostępne są w wielu fasonach i kolorach. Wyróżnia je anatomiczny kształt, co oznacza, że bez problemu mogą uchodzić za naturalne zęby. Na uwagę zasługuje ich jakość – są mocne, a także odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Tym samym mogą służyć długi czas, co bez wątpienia doceni każdy pacjent!

Czytaj więcej

Aktywne filtry