Kategorie

Zęby

Zęby niezbędne do zabiegów protetycznych

Przygotowywanie protez zębowych to niezwykle istotna część pracy każdego protetyka. Zajmujesz się tym na co dzień? Zatem z pewnością potrzebujesz materiałów, które zebraliśmy w tej kategorii. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że utrata zębów to duża niedogodność dla pacjentów. Właśnie dlatego przygot...

Zęby niezbędne do zabiegów protetycznych

Przygotowywanie protez zębowych to niezwykle istotna część pracy każdego protetyka. Zajmujesz się tym na co dzień? Zatem z pewnością potrzebujesz materiałów, które zebraliśmy w tej kategorii. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że utrata zębów to duża niedogodność dla pacjentów. Właśnie dlatego przygotowaliśmy zęby, które mogą być wykorzystane do wielu rodzajów protez. Dostępne w naszej ofercie produkty mogą zastąpić zarówno boczne, jak i przednie zęby naturalne. Zadbaliśmy też o ich odpowiedni wygląd.

Zęby, które dopasujesz do potrzeb pacjentów

W tej kategorii przygotowaliśmy szeroki wybór zębów, które z powodzeniem dopasujesz do indywidualnych wymagań pacjenta. Dostępne są w wielu fasonach i kolorach. Wyróżnia je anatomiczny kształt, co oznacza, że bez problemu mogą uchodzić za naturalne zęby. Na uwagę zasługuje ich jakość – są mocne, a także odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Tym samym mogą służyć długi czas, co bez wątpienia doceni każdy pacjent!

Więcej

Zęby 

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 50 elementów