Zęby akrylowe Classic Plus trójwarstwowe

Trójwarstwowe zęby akrylowe Classic Plus — komfort i dyskrecja

Dużo pacjentów boryka się z niepełnym uzębieniem. Dotyczy to szczególnie osób w podeszłym wieku, które niekiedy dotknięte...

Trójwarstwowe zęby akrylowe Classic Plus — komfort i dyskrecja

Dużo pacjentów boryka się z niepełnym uzębieniem. Dotyczy to szczególnie osób w podeszłym wieku, które niekiedy dotknięte są niemal całkowitym bezzębiem. Niezbędne wówczas okazują się protezy. Do najpopularniejszych należą protezy akrylowe, które są stosunkowo tanie, a nawet refundowane przez NFZ. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości trójwarstwowe zęby akrylowe Classic Plus. Dostępne są różne fasony i wymiary, w zależności od potrzeb pacjentów. Zęby wykonywane są bardzo precyzyjnie, zgodnie z obowiązującymi normami medycznymi. Warto wiedzieć, że są całkowicie bezpieczne dla użytkowników i nie powodują podrażnień.

Zalety zębów akrylowych trójwarstwowych Classic Plus

Zęby akrylowe trójwarstwowe Classic Plus wyróżniają się przede wszystkim bardzo naturalnym wyglądem. Trudno jest odróżnić je od naturalnych zębów, toteż gwarantują pacjentom całkowitą dyskrecję. Istotne jest również to, iż charakteryzuje je wysoka wygoda użytkowania. Można zastąpić nimi każdy ząb, niezależnie od jego wymiarów i kształtu. Zęby akrylowe cechuje duża wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym ścieranie. Ponadto są zabezpieczone przed działaniem różnych substancji, w tym chemicznych. Jednocześnie warto wiedzieć, iż prezentują się bardzo subtelnie. Co więcej, nadają się do wielu technik pracy i bez problemu łączą się z podstawą protezy. Dzięki temu doceniane są przez licznych specjalistów i techników. Ponadto wyróżnia je duża trwałość koloru. Nie trzeba zatem obawiać się, że zbyt szybko ulegną nieestetycznym przebarwieniom. Jeżeli pacjent nie miał nigdy idealnie białych zębów, dostępne są takie protezy, które mają np. nieco żółty odcień. To wszystko sprawia, iż można poczuć się z nimi całkowicie komfortowo.

Czytaj więcej

Aktywne filtry