Przody górne

Wysokiej jakości zęby akrylowe Classic Plus — przody górne

Utrata zębów jest bardzo nieprzyjemnym i traumatycznym wydarzeniem w życiu. Najgorzej, gdy dotyczy to zębów przednich, które są...

Wysokiej jakości zęby akrylowe Classic Plus — przody górne

Utrata zębów jest bardzo nieprzyjemnym i traumatycznym wydarzeniem w życiu. Najgorzej, gdy dotyczy to zębów przednich, które są przecież bardzo widoczne. W związku z tym dla pacjentów protetycznych szczególnie duże znaczenie mają protezy przednie. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości przody górne. Zęby akrylowe Classic Plus to doskonałe i ekonomiczne rozwiązanie dla każdego pacjenta. Warto wiedzieć, że są one całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Nie trzeba obawiać się o wystąpienie nieprzyjemnych reakcji alergicznych. Wyprodukowane zostały zgodnie z obowiązującymi normami medycznymi, co potwierdzają liczne atesty i certyfikaty.

Zalety przednich zębów akrylowych Classic Plus

Oferowane przez nas przody górne Classic Plus zostały wykonane z wytrzymałego akrylu, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. W związku z tym z pewnością posłużą naprawdę długo. Prezentują się one bardzo estetycznie i przypominają naturalne zęby. Nikt nawet nie zorientuje się, że są sztuczne. Dzięki nim pacjent znów będzie mógł bez obaw promiennie się uśmiechać i czuć się całkowicie swobodnie. Istotne jest to, iż zęby Classic Plus występują w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można dobrać barwę jak najbardziej zbliżoną do rzeczywistej. Ich zaletą jest ponadto duża wygoda użytkowania. Jeżeli są poprawnie założone, praktycznie w ogóle ich nie czuć i nie powodują żadnego dyskomfortu, czy też podrażnień. Doskonale sprawdzają się podczas spożywania różnego rodzaju posiłków. Co więcej, bardzo łatwo i sprawnie można je wyczyścić. Na uwagę zasługuje również fakt, iż zęby akrylowe są rozwiązaniem bardzo ekonomicznym, przystępnym niemal dla każdego. Duża liczba pacjentów ma możliwość refundacji takich protez w ramach NFZ, co znacznie zwiększa ich popularność.

Czytaj więcej

Aktywne filtry