Kamienie - Molarr Łódź

Kategorie

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Wytrzymałe i niezawodne kamienie do obróbki materiałów

Jednym z zadań protetyków jest obróbka materiałów służących np. do wykonywania protez. Wymaga to profesjonalnych narzędzi. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości kamienie do obróbki akrylu i innych materiałów. Dostępne u nas kamienie to wytrzymałe ściernice ceramiczne karborundowe, którymi z powodzeniem można szlifować nie tylko akryl, ale również porcelanę i inne tworzywa sztuczne. Warto wiedzieć, że różnią się one kształtami i twardością, ale wszystkie zapewniają niezwykle wydajne szlifowanie. Co więcej, obrabiany materiał nie ulega nagrzaniu, więc praca jest bardzo wygodna i bezpieczna. Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów i posiadają wszystkie niezbędne atesty oraz certyfikaty, świadczące o ich wysokiej jakości. Ich obsługa nie sprawia większych problemów, jest dość intuicyjna.

Różne rodzaje i kształty kamieni do obróbki akrylu

Warto wiedzieć, że kamienie mogą mieć różne kształty oraz właściwości. W ofercie naszego sklepu znajdziesz między innymi białe drobnoziarniste kamenie do porcelany, kompozytu, akrylu. Warto wiedzieć, że przy ich użyciu możliwa jest nawet obróbka metali miękkich i nieszlachetnych. Można je także zastosować do wybłyszczania szkliwa, kompozytów i ceramiki. Białe kamienie mają doskonałe właściwości szlifierskie i polerskie. Co więcej, zupełnie nie wydzielają ciepła.

Oprócz tego znajdziesz u nas gruboziarniste niebieskie kamienie przeznaczone głównie do obróbki akrylu. Są one bardzo wytrzymałe i z pewnością posłużą Ci naprawdę długo. Zarówno niebieskie, jak i białe kamienie dostępne są w różnych kształtach, np. kuli, płomienia, stożka. Można także wybierać spośród kilku rozmiarów. Decyzja zależy przede wszystkim od ich planowanego przeznaczenia.