Gumki Polerskie

Gumki Polerskie

Praktyczne gumki polerskie

Jeśli prowadzisz własny gabinet stomatologiczny lub protetyczny, bez wątpienia przydadzą Ci się gumki polerskie. To wszechstronne narzędzia, które wykonane są...

Praktyczne gumki polerskie

Jeśli prowadzisz własny gabinet stomatologiczny lub protetyczny, bez wątpienia przydadzą Ci się gumki polerskie. To wszechstronne narzędzia, które wykonane są z silikonowego materiału oraz dodatku ściernego. Służą one przede wszystkim do opracowywania, ścierania oraz polerowania wypełnień. Z ich pomocą z łatwością dopasujesz i skorygujesz uzupełnienia, np. licówki, wkłady i nakłady, korony. Jeśli użyjesz wysokiej jakości gumek polerskich i gumek do usuwania nadmiaru materiału, niezwykle szybko uzyskasz świetne rezultaty bez użycia pasty polerskiej. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wytrzymałe i niezawodne gumki polerskie do różnych zastosowań.

Zalety gumek polerskich

Warto wiedzieć, że oferowane przez nas gumki polerskie umożliwiają niezwykle szybkie, a co najważniejsze, bezpieczne dopasowanie dwukrzemianu litu i tlenku cyrkonu. Gumki impregnowane są nasypem diamentowym, dzięki czemu zmniejszone jest ryzyko powstania mikropęknięć i odprysków. Istotne jest również to, iż nie ma konieczności stosowania pasty polerskiej, co pozwala ograniczyć koszty. Poza tym są one tak zaprojektowane, aby nie doszło do przegrzania grożącego uszkodzeniami. Warto również mieć świadomość tego, iż pozwalają one stworzyć równą i gładką powierzchnię, która nie prowadzi do ścierania przeciwstawnych zębów.

W naszej ofercie znajdziesz gumki polerskie przeznaczone zarówno do metalu, jak i porcelany, akrylu oraz metali szlachetnych. Mają one różne kształty i wielkości, w zależności od Twoich potrzeb. Sprawdzą się podczas delikatnej obróbki, polerowania, szlifowania, usuwania niedoskonałości i przebarwień. W zależności od grubości stosuje się je do obróbki wstępnej, końcowej albo wyłącznie polerowania. Dostępne są różne warianty kolorystyczne, zależnie od właściwości zbierających lub rodzaju polerowania.

Czytaj więcej

Aktywne filtry