Implantacja - Molarr Łódź

Kategorie

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Implantacja – tipy do Ultrasurgery Woodpecker

Procedura implantologiczna jest wymagająca zarówno dla lekarza, jak i pacjenta. Składa się z kilku etapów i obejmuje wszystkie działania, jakie związane są z powstaniem w szczęce nowego, sztucznego zęba. Podczas zabiegu jako specjalista wykorzystujesz wiele urządzeń i narzędzi, a jednym z nich zapewne jest wielofunkcyjna maszyna Ultrasurgery. W tej kategorii naszej oferty znajdziesz wymienne końcówki, które będą Ci niezbędne do precyzyjnego wykonania całej procedury. Sprawdź i wybierz te, których Ci brakuje.

Końcówki do implantacji – dlaczego warto?

Zastosowanie nowoczesnej technologii w gabinetach stomatologicznych jest coraz popularniejsze. Urządzenie Ultrasurgery i tipy przeznaczone do niego zagwarantują sprawne i precyzyjne działanie, dzięki czemu pacjent będzie narażony na znacznie mniej powikłań niż przy zastosowaniu tradycyjnych metod. Końcówki do Ultrasurgery pomogą Ci dokładniej i szybciej uporać się z wymagającą procedurą implantacji. Tipy zakończone są kulkami o różnych średnicach, dzięki czemu wybierzesz odpowiedni do konkretnego przypadku. Sprawdź, jakie są funkcjonalne!

Inwestycja na lata

Końcówki do Ultrasurgery marki Woodpecker dostosowane są w pełni do użytkowania w tym sprzęcie i jest to oryginalny produkt tego producenta. Wykonane są ze stali nierdzewnej pokrytej azotkiem tytanu, dzięki czemu charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością materiału. Są także bezpieczne dla pacjenta. Końcówki po każdym zabiegu powinny być opłukane pod bieżącą wodą, umyte, zdezynfekowane w myjce ultradźwiękowej i poddane sterylizacji w autoklawie. Dzięki temu masz pewność, że możesz używać ich wiele razy. Pamiętaj, że zastosowanie urządzenia i przeznaczonych do niego końcówek pozwoli Ci znacznie zwiększyć efektywność Twojej pracy.