Chirurgia perio - Molarr Łódź

Kategorie

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Chirurgia periodontologiczna – końcówki niezbędne do wykonania zabiegów

Periodontologia to jedna z młodszych dziedzin w stomatologii. Z jej pomocą Twoi pacjenci mogą uporać się z chorobami przyzębia, ale także poprawić i skorygować niektóre wady anatomiczne w obszarze dziąseł czy ogólnie ujmując – jamy ustnej. Jakość wykonywanych przez Ciebie zabiegów warunkuje komfort pacjenta i powodzenie procedury, dlatego musisz dobrać do nich odpowiednie narzędzia. W tej kategorii naszej oferty znajdziesz końcówki do urządzenia Ultrasurgery, które pomogą Ci w codziennym przynoszeniu ulgi Twoim pacjentom. Sprawdź, co przygotowaliśmy i wybierz te, których Ci brakuje.

Komfort dla Ciebie i Twojego pacjenta

Wykonywanie zabiegów periodontologicznych z pomocą dedykowanego do tego urządzenia to gwarancja powodzenia i zadowolenia Twojego pacjenta. Ultrasurgery skraca znacząco czas trwania procedury, dzięki czemu pacjent może wcześniej opuścić fotel stomatologiczny. Dlatego też oddajemy do Twojej dyspozycji końcówki do tego urządzenia, które są kompatybilne z produktem marki Woodpecker. Możesz być pewny, że Twoje zadanie zostanie wykonane precyzyjnie, ponieważ każdą końcówkę możesz z powodzeniem kontrolować, wybierając dowolnie obszar, nad którym pracujesz.

Bezpieczeństwo i higiena na profesjonalnym poziomie

Końcówki do chirurgii periodontologicznej, które znajdziesz w tej kategorii naszej oferty, wykonane są ze stali nierdzewnej. W zależności od konkretnego typu końcówek pokrywają je odpowiednie warstwy azotku tytanu lub nasypu diamentowego. Oznacza to, że są absolutnie bezpieczne w kontakcie z pacjentem, a dodatkowo nie ma ryzyka, że uszkodzą się podczas użytkowania. Wszystko po to, by Twoje usługi zawsze odznaczały się precyzją i najwyższą jakością. Nie wahaj się dłużej – wznieś komfort swojej pracy na wyższy poziom i zaopatrz się w precyzyjne końcówki marki Woodpecker!