Chirurgia kostna - Molarr Łódź

Kategorie

Chirurgia kostna – końcówki niezbędne do przeprowadzenia zabiegu

Chirurgia jest niezwykle ważną dziedziną w stomatologii. Pozwala pacjentom na skuteczne uporanie się z problemami szczękowymi, z czego szczególnie często korzysta się z zabiegów osteotomii. Poważne wady zgryzu Twojego pacjenta mogą nawet zmienić rysy jego twarzy i być źródłem poważnych problemów zdrowotnych. Jeżeli współpracujesz na co dzień z pacjentami w tym zakresie, z pewnością doceniasz potencjał urządzenia Ultrasurgery, do którego niezbędne końcówki znajdziesz właśnie w tej kategorii naszej oferty.

Potencjał i precyzja końcówek do chirurgii kostnej

Innowacyjne technologie z powodzeniem radzą sobie z wszelkimi problemami z uzębieniem Twojego pacjenta. By zapewnić Ci komfort pracy i świadczenie usług najwyższej jakości, w naszej ofercie przygotowaliśmy tipy marki Woodpecker, które sprawdzą się jako wymienne elementy do urządzenia Ultrasurgery tego producenta. Narzędzia pozwolą Ci pracować efektywniej i znacznie skrócić czas zabiegu. Końcówki te są bardzo precyzyjne – możesz być pewny, że nie uszkodzisz tkanek miękkich pacjenta, ponieważ dzięki tym narzędziom zachowasz odpowiedni margines bezpieczeństwa podczas pracy. Sprawdź sam!

Komfort i bezpieczeństwo pacjenta Twoim priorytetem

Stosowanie Ultrasurgery w chirurgi kostnej jest niezwykle bezpieczne dla pacjenta. Poza oczywistym skróceniem czasu zabiegu, ryzyko wystąpienia powikłań po działaniach wykonanych tym urządzeniem i końcówkami z naszej oferty, jest bardzo ograniczone. Elementy te zostały wykonane ze stali nierdzewnej, a także pokryte azotkiem tytanu. Oznacza to, że są niezwykle trwałe i w przeciwieństwie do innych narzędzi nie ma ryzyka uszkodzenia ich w trakcie zabiegu. Stal nierdzewna jest rekomendowana jako materiał każdego elementu, który ma do czynienia z pacjentem. Wybierz swój zestaw końcówek już dziś!

Chirurgia kostna 

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów