Kategorie

Ekstrakcja

Ekstrakcja – końcówki, które musisz mieć

Z pewnością przyjmujesz pacjentów, u których, mimo walki o konkretny ząb, nie udało się go uratować. Niezbędna wówczas staje się jego ekstrakcja, która bywa trudnym i wymagającym zabiegiem. Wskazania do przeprowadzenia ekstrakcji zęba są bardzo precyzyjne i czasem zwyczajnie nie da się jej uniknąć. Dlateg...

Ekstrakcja – końcówki, które musisz mieć

Z pewnością przyjmujesz pacjentów, u których, mimo walki o konkretny ząb, nie udało się go uratować. Niezbędna wówczas staje się jego ekstrakcja, która bywa trudnym i wymagającym zabiegiem. Wskazania do przeprowadzenia ekstrakcji zęba są bardzo precyzyjne i czasem zwyczajnie nie da się jej uniknąć. Dlatego też musisz być dobrze przygotowany na takie przypadki. Jeśli korzystasz z urządzenia Ultrasurgery, możesz mieć pewność, że Twoja praca będzie precyzyjna, a pacjent nie spędzi na Twoim fotelu więcej czasu, niż jest to konieczne. Niezbędne będą Ci wówczas końcówki to tego narzędzia – znajdziesz je w tej kategorii.

Szybkość i precyzja w gabinecie

Ultrasurgery to niezwykle przydatne w codziennej pracy urządzenie. To gwarancja wykonania poszczególnych części zabiegu precyzyjnie i szybko – w taki sposób, by pacjent poczuł jak najmniej dolegliwości związanych z jego przeprowadzeniem. Końcówki, które znajdziesz w tej kategorii, pomogą Ci przede wszystkim w dokładnym podcinaniu więzadła okrężnego, otaczającego ząb. Jest to pierwszy, a zarazem niezwykle istotny etap zabiegu, a dzięki jego powodzeniu, możesz przejść do kolejnych kroków ekstrakcji zęba. Zastosowanie dedykowanej końcówki to gwarancja Twojej dokładności i wykonania pracy na najwyższym poziomie.

Końcówka bezpieczna dla pacjenta

Końcówki do ekstrakcji, które znajdziesz w tej kategorii, wykonane są ze stali nierdzewnej i pokryte są azotkiem tytanu. Są w pełni kompatybilne z urządzeniem marki Woodpecker, co sprawia, że sprzęt jest jeszcze bardziej funkcjonalny. Zastosowanie końcówek to szansa dla Twojego pacjenta na szybsze dojście do formy po zabiegu, a dla Ciebie – na wykonywanie pracy bez stresu, ponieważ końcówki te są bardzo dokładne. Najlepiej zatem mieć je wszystkie. Sprawdź, których brakuje w Twoim wyposażeniu i koniecznie uzupełnij zapasy!

Więcej

Ekstrakcja 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji