Endodoncja - Molarr Łódź

Kategorie

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Endodoncja – końcówki, które ułatwią Ci pracę

Zakres działań gabinetów stomatologicznych jest bardzo zróżnicowany. Większość jednak przygotowana jest do przeprowadzania zabiegów endodontycznych, co oznacza nic innego, jak szeroko znane leczenie kanałowe. Choroby miazgi zębowej to częsty efekt próchnicy, a to prowadzi niestety do konieczności leczenia. Nie jest to dla pacjenta wymarzony scenariusz, dlatego jako specjalista musisz zapewnić mu najlepszą jakość wykonanej usługi we w miarę krótkim czasie. Wszystko to możesz osiągnąć, używając odpowiednich końcówek do Ultrasurgery. Pasujące do tego urządzenia elementy znajdziesz w tej kategorii.

Praktyczne końcówki gwarancją powodzenia zabiegu

Końcówki, które znajdziesz w tej kategorii naszych produktów, pasują do urządzenia marki Woodpecker. Dzięki niemu i odpowiednio dobranej końcówce możesz wykonać oczyszczanie wierzchołka korzenia w szybki i precyzyjny sposób – tak, by pacjent nie musiał długo cierpieć z powodu dolegliwości bólowych. Prawidłowo wykonany ten etap leczenia, warunkuje powodzenie całego zabiegu. Dlatego też warto korzystać z końcówek, które zapewnią Ci pełną kontrolę podczas pracy.

Krótszy czas rekonwalescencji? To możliwe

Zazwyczaj leczenie kanałowe może być dotkliwe dla pacjenta jeszcze jakiś czas po zabiegu. Zdarzają się również niespodziewane komplikacje. Stosowanie Ultrasurgery i odpowiednio dobranych tipów do poszczególnych etapów leczenia, pozwoli pacjentowi na szybsze dojście do pełnego zdrowia, nie narażając go na dodatkowy stres i kolejne, bolesne doświadczenia. Końcówki, które znajdziesz w tej kategorii, wykonane zostały ze stali nierdzewnej, a dodatkowe powlekanie nasypem diamentowym to gwarancja jakości produktu i tego, że nie złamie się nawet podczas wymagającego zabiegu.