Typu Kavo - Molarr Łódź

Kategorie

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Końcówki do skalera typu Kavo - w walce z kamieniem nazębnym

Końcówki do skalera typu Kavo są wykorzystywane przede wszystkim do usuwania złogów nazębnych z powierzchni zębów oraz kieszonek dziąseł. Do tego celu służy wibracja o wysokiej częstotiwości emitowana na określony obszar. Końcówki do skalera pozwalają na dotarcie w trudno dostępne miejsca. Dzięki nim zabiegi dentystyczne mogą być przeprowadzane w sposób bezpieczny i skuteczny. Z uwagi na obszar zastosowania końcówki podzielić można na te przeznaczone do usuwania kamienia nazębnego, końcówki do endodoncji czy końcówki do periodentologii. 

Wysokiej jakości końcówki do skalera typu Kavo 

Warto zwrócić uwagę na końcówki do skalera typu Kavo przeznaczone do skalingu perio. Doskonale usuwają one sady z miejsc otwartych i trudniej dostępnych. Są w stanie szlifować i polerować korony zębowe, nie uszkadzając struktur sąsiednich. Przy ich pomocy można usuwać wystające krawędzie szkliwa i poprawiać kształt plomby. Klasyczne końcówki do skalingu zmniejszają ryzyko rozwoju próchnicy, a przy tym mają delikatne działanie wybielające. Doskonale radzą sobie z płytką nazębną w okolicy poddziąsłowej i naddziąsłowej. 

Końcówki do skalera typu Kavo i ich zastosowanie praktyczne 

Dostępne w naszej ofercie końcówki do skalera typu Kavo wyróżniają się wysoką jakością wykonania i znaczną trwałością. Są przeznaczone do użytkowania razem ze skalerami marki Kavo. Należy o tym bezwzględnie pamiętać, gdyż na rynku spotkać się można z różnymi standardami złącza, które nie są ze sobą kompatybilne. Stosowanie końcówek o nieodpowiednim standardzie może się niestety skończyć uszkodzeniem sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się bliżej z ofertą naszego stomatologicznego sklepu internetowego.