Typu SATELEC/DTE/NSK

Typu SATELEC/DTE/NSK

Końcówki do skalera typu SATELEC/DTE/NSK

Końcówki do skalera typu SATELEC/DTE/NSK stanowią nieodłączny element skalerów, które wykorzystywane są do wykonywania wielu zabiegów...

Końcówki do skalera typu SATELEC/DTE/NSK

Końcówki do skalera typu SATELEC/DTE/NSK stanowią nieodłączny element skalerów, które wykorzystywane są do wykonywania wielu zabiegów dentystycznych. Są one przydatne w leczeniu terapeutycznym. Najczęściej służą do usuwania kamienia nazębnego, co odbywa się dzięki wykorzystaniu wibracji o znacznej częstotliwości. Sprzedawane w naszym sklepie końcówki do skalera pozwalają na dotarcie w każde miejsce w obrębie jamy ustnej. Są dokładne i bezpieczne w działaniu. 

Wysokiej jakości końcówki do skalera typu SATELEC/DTE/NSK

Końcówki do skalera typu SATELEC/DTE/NSK to końcówki przeznaczone do skalingu (usuwania kamienia nazębnego), periodontologii i endodoncji. Końcówki perio mają różny kształt i wielkość. Radzą sobie z osadami z miejsc otwartych i zamkniętych. Pozwalają na szlifowanie oraz polerowanie powierzchni zębów. Jednocześnie nie stanowią żadnego zagrożenia dla sąsiednich struktur. Przy ich pomocy wykonywać można różnego rodzaju operacje odontologiczne. 

Końcówki do skalera typu SATELEC/DTE/NSK i ich praktyczne zastosowanie 

Końcówki do skalera typu SATELEC/DTE/NSK to również specjalistyczne końcówki do skalingu. Regularne czyszczenie zębów z nagromadzonego kamienia znacznie zmniejsza ryzyko chorób zapalnych i próchnicy. Skalery wysokiej jakości doskonale radzą sobie z kamieniem poddziąsłowym i naddziąsłowym. Warto też wspomnieć o końcówkach endo, które stosowane mogą być np. do leczenia próchnicy. Umożliwiają m.in. rozszerzenie kanałów korzeniowych. Sprzedawane w naszym sklepie internetowym produkty wykonywane są z materiałów najlepszej jakości. Wyróżniają się dużą funkcjonalnością i trwałością. Są to zarówno końcówki endo, jak i perio czy do skalingu. 

Czytaj więcej

Aktywne filtry