Typu SIRONA - Molarr Łódź

Kategorie

Końcówki do skalera typu SIRONA - w walce nie tylko z kamieniem nazębnym

Końcówki do skalera typu SIRONA wykorzystywane są w szeroko rozumianym leczeniu terapeutycznym. Głównie służą do usuwania kamienia nazębnego z powierzchni zębów i kieszonek dziąseł. To oczywiscie efekt zastosowania wibracji o dość wysokiej częstotliwości. Końcówki pozwalają na dotarcie do wszystkich miejsc w obrębie jamy ustnej. Sprawiają, że wykonywane przy ich pomocy zabiegi dentystyczne są skuteczne i w 100% bezpieczne dla pacjenta. 

Wysokiej jakości końcówki do skalera typu SIRONA

Końcówki do skalera typu SIRONA podzielić można na końcówki do periodontologii, końcówki do endodoncji i końcówki do skalingu. Końcówki typu perio mają zróżnicowaną wielkość i kształt. Skutecznie docierają w trudniej dostępne miejsca i szczeliny. Dodatkowo służą do szlifowania i polerowania koron zębów. Nie uszkadzają przy tym sąsiednich tkanek. Przy ich pomocy można również poprawić kształt plomby. 

Końcówki do skalera typu SIRONA i ich zastosowanie praktyczne 

Końcówki do skalera typu SIRONA to nie tylko końcówki perio, ale i te przeznaczone do skalingu. Dzięki nim można skutecznie usunąć kamień nazębny, zmniejszając ryzyko rozwoju próchnicy i paradontozy. Dodatkowo mają one delikatne działanie wybielające. Doskonale radzą sobie z osadem naddziąsłowym i poddziąsłowym. Na końcu warto wspomnieć o skalerach endo, które wykorzystywane mogą być do leczenia próchnicy. Przy zakupie końcówek do skalera ogromne znaczenie ma rodzaj zastosowanego złącza. Poszczególne standardy nie są bowiem ze sobą kompatybilne. Ich nieodpowiednie użycie może skończyć się zniszczeniem sprzętu. W naszej ofercie mamy końcówki do skalera różnego typu - zapraszamy do kontaktu!

Typu SIRONA 

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 25 elementów