Typu AMDENT - Molarr Łódź

Kategorie

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Końcówki do skalera typu AMDENT - wykorzystanie w stomatologii

Końcówki do skalera typu AMDENT dostępne w naszym sklepie internetowym to produkty wykonane z najlepszej jakości materiałów. Wyróżniają się dużą funkcjonalnością i żywotnością. Końcówki A1 są przeznaczone do skalingu naddziąsłowego. Te z oznaczeniem A1T również mają takie samo zastosowanie, ale sprawdzają się też w przypadku złogów zalegających w obszarach międzyzębowych. Są dodatkowo powlekane azotkiem tytanu TiN. Końcówki A2 natomiast są też odpowiednie do skalingu naddziąsłowego. 

Wysokiej jakości końcówki do skalera typu AMDENT

Końcówki do skalera typu AMDENT znajdują zastosowanie w wielu gabinetach stomatologicznych. Wykorzystywane są przede wszystkim do usuwania kamienia nazębnego stanowiącego duże zagrożenie dla zębów. Ten osad przyczynia się do rozwoju próchnicy i stanów zapalnych w jamie ustnej. Nieleczony prowadzić może nawet do paradontozy i wypadania zębów. Dlatego nie należy go nigdy lekceważyć. Warto go regularnie usuwać w czasie zabiegu o nazwie skaling. 

Końcówki do skalera typu AMDENT - praktyczne zastosowanie 

Końcówki do skalera typu AMDENT wykorzystywane są przede wszystkim w czasie skalingu. Pozwalają na skuteczne usuwanie złogów w okolicy naddziąsłowej. Dobrze radzą sobie nawet z trudniej dostępnymi miejscami. Dzięki nim cała procedura skalingu jest skuteczna i bezpieczna dla pacjenta. Nie pojawia się uczucie dyskomfortu czy dolegliwości bólowe. Poza tym końcówki do skalera typu AMDENT są wygodne w użytkowaniu także dla samego lekarza. Sprawdzą się doskonale w każdym gabinecie dentystycznym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego stomatologicznego sklepu internetowego! Z nami wyposażysz bez problemu swój gabinet od A do Z.