Typu B&L

Końcówki do skalera typu B&L - wykorzystanie w stomatologii

Końcówki do skalera typu B&L są wykorzystywane w czasie leczenia endodontycznego czy mikroendodontycznego. Sprawdzają...

Końcówki do skalera typu B&L - wykorzystanie w stomatologii

Końcówki do skalera typu B&L są wykorzystywane w czasie leczenia endodontycznego czy mikroendodontycznego. Sprawdzają się w przypadku lokalizowania ukrytych dziur czy usuwania kamieni miazgowych. Pozwalają na zlikwidowanie zwapniałych zębin w ubytkach. W naszej ofercie znajdują się tylko końcówki wysokiej jakości, produkowane z najlepszych materiałów na rynku. Cechują się one dużą żywotnością i funkcjonalnością. Stanowią doskonały wybór do każdego gabinetu stomatologicznego. 

Wysokiej jakości końcówki do skalera typu B&L

Końcówki do skalera typu B&L są dość mocno zróżnicowane. Modele BL-1-A mają bardzo ostre zakończenie. Zapewniają skuteczne usuwanie miazgi i bezproblemową penetrację. Końcówki BL-2-A błyskawicznie usuwają zębinę i zapewniają bezpieczny dostęp do kanału. Końcówki z oznaczeniem BL-3-A mają cylindryczne zakończenie z charakterystycznymi wypustkami po bokach i od spodu. Usuwają zębinę i kamienie miazgowe ze ścian kanału i dna komory. Produkty BL-4-A są ostre i przeznaczone do usuwania miazgi, a końcówki BL-5-A służą do opracowywania części koronowej korzenia. 

Końcówki do skalera typu B&L - praktyczne zastosowanie 

Końcówki do skalera typu B&L z pewnością sprawdzą się w każdym nowoczesnym gabinecie stomatologicznym. Przychodzą z pomocą podczas zaawansowanego leczenia endodontycznego. W naszym sklepie dostępne są jedynie końcówki wysokiej jakości, które wyróżniają się dużą żywotnością i funkcjonalnością. Nie powodują one uczucia dyskomfortu u pacjenta. Są także wygodne w użyciu dla samego lekarza. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszą ofertą w tym zakresie. Dysponujemy wysokiej klasy końcówkami do skalerów różnych marek. 

Czytaj więcej

Aktywne filtry