Niezawodne urządzenia do gabinetu weterynaryjnego - Molarr

Urządzenia

Podstawowe urządzenia do gabinetu weterynaryjnego – zaufaj nowoczesnym rozwiązaniom

Prowadzisz klinikę weterynaryjną? Zatem z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest...

Podstawowe urządzenia do gabinetu weterynaryjnego – zaufaj nowoczesnym rozwiązaniom

Prowadzisz klinikę weterynaryjną? Zatem z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest profesjonalne wyposażenie tego miejsca. Opiekunowie czworonożnych pupili odwiedzają gabinety weterynaryjne z rozmaitych przyczyn. Często powodem wizyty jest chęć zadbania o zęby zwierzaka. Świadomość dotycząca znaczenia zdrowia jamy ustnej zwierząt wciąż rośnie. Jedną z metod zabiegowych stosowanych przez lekarzy weterynarii jest skaling. Procedura polega na szybkim i skutecznym pozbyciu się kamienia nazębnego. Konieczny jest do tego profesjonalny sprzęt, który prezentujemy w tej kategorii.

Urządzenia do skalingu – standard współczesnej weterynarii

Problem kamienia nazębnego nie jest obcy opiekunom zarówno psów, jak i kotów. Kamień nazębny osadzający się w okolicach linii dziąseł i pod nimi może być środowiskiem sprzyjającym namnażaniu się groźnych dla zdrowia czworonoga bakterii. Niewątpliwie przyczynia się do pogorszenia stanu uzębienia zwierzęcia. Ponadto sprzyja powstawaniu ubytków, rozwojowi próchnicy i innych chorób, z którymi trudno walczyć. Właśnie dlatego należy regularnie usuwać kamień nazębny. Służą do tego specjalne urządzenia, czyli skalery stomatologiczne. Dzięki nim znacząco poprawia się komfort życia czworonogów, a także jakość i kondycja ich uzębienia.

Urządzenia do skalingu – bogata oferta dopasowana do potrzeb specjalistów

W tej kategorii przygotowaliśmy szeroki wybór rozmaitych urządzeń do skalingu i akcesoriów do skalerów. Różnią się między sobą nie tylko ceną, ale też funkcjami i parametrami technicznymi. Przygotowaliśmy rozwiązania proste w użytkowaniu, ale też nieco bardziej zaawansowane. Skorzystają z nich zarówno lekarze, którzy świadczą usługi usuwania kamienia nazębnego w podstawowym zakresie, jak i specjaliści, zajmujący się wyłącznie stomatologią weterynaryjną. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas rozwiązanie dopasowane do potrzeb swojej kliniki.

Nowoczesne urządzenia o zaawansowanych funkcjach

Dostępne w ofercie naszego e-sklepu skalery sprawdzą się do usuwania kamienia naddziąsłowego i poddziąsłowego. Mogą być też wykorzystywane do usunięcia osadów nazębnych. Nierzadko okazują się potrzebne podczas zabiegów endodontycznych. Mają zaawansowane funkcje i są dostosowane do obowiązujących we współczesnej weterynarii standardów. Niektóre z nich są wyposażone w praktyczne oświetlenie LED, co poprawia wygodę specjalisty podczas zabiegu. Przygotowaliśmy też podstawki do końcówek, które umożliwią ich bezpieczne przechowywanie.

Funkcjonalność i wygoda użytkowania

W tej kategorii przygotowaliśmy urządzenia do skalingu wyróżniające się doskonałą jakością. Mimo zaawansowanych funkcji są relatywnie proste w obsłudze, co wpływa na komfort specjalisty podczas wykonywania zabiegu. Każda procedura realizowana przez dystrybuowane przez nas urządzenia jest też bezpieczna dla czworonożnego pacjenta. W naszej ofercie znalazły się wyłącznie sprawdzone sprzęty, pochodzące od renomowanych producentów, co gwarantuje ich skuteczność. Nie da się też ukryć, że nasze urządzenia podnoszą prestiż każdego gabinetu weterynaryjnego.

Czytaj więcej

Aktywne filtry