Kategorie

Rejestracja zgryzu

Rejestracja zgryzu – profesjonalne wyposażenie gabinetów protetycznych

W szeroko pojętej stomatologii i protetyce specjaliści korzystają na co dzień z wielu nowoczesnych rozwiązań. Ich zadaniem jest optymalizacja działań związanych z zabiegiem i troska o komfort pacjenta. Do pracowni protetycznych i gabinetów stomatologicznych często zgłaszają s...

Rejestracja zgryzu – profesjonalne wyposażenie gabinetów protetycznych

W szeroko pojętej stomatologii i protetyce specjaliści korzystają na co dzień z wielu nowoczesnych rozwiązań. Ich zadaniem jest optymalizacja działań związanych z zabiegiem i troska o komfort pacjenta. Do pracowni protetycznych i gabinetów stomatologicznych często zgłaszają się osoby, które muszą mieć wykonaną protezę. Prawidłowo zrealizowana praca protetyczna obejmuje wiele procesów. Jednym z kluczowych jest dokładna rejestracja zgryzu i przestrzeni między żuchwą a szczęką. W tej kategorii przygotowaliśmy bogaty wybór produktów, które bez wątpienia ułatwią to zadanie i sprawią, że będzie ono wykonane precyzyjnie.

Produkty do rejestracji zgryzu – rozwiązania dla wymagających

Dostępne w tej kategorii materiały i produkty do rejestracji zgryzu mają szerokie zastosowanie. Są przede wszystkim wykorzystywane w pracowniach protetycznych. Celem ich użycia jest odtworzenie sytuacji z jamy ustnej pacjenta. Bywa, że stosuje się je także w różnego rodzaju laboratoriach. Specjaliści doceniają oferowany przez nas asortyment za wszechstronność. Proponowane przez nas preparaty mogą być bowiem wykorzystane do rejestracji zgryzu zarówno w protezach stałych, jak i ruchomych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z tych rozwiązań do standardowych lub wymagających zastosowań.

Rejestracja zgryzu – masy dopasowane do potrzeb specjalistów

Do rejestracji zgryzu wykorzystuje się wiele rozmaitych produktów. W ofercie naszego e-sklepu znajdziesz m.in. silikony addycyjne. Gwarantują szybkie i bezproblemowe wiązanie, a także dużą dokładność. Są łatwe w użyciu i niezwykle skuteczne. Wiele z oferowanych w tej kategorii produktów wyróżnia dobra kompatybilność z większością systemów CAD-CAM. To niewątpliwie ułatwia pracę specjaliście i wpływa na prestiż pracowni.

Wysoka wydajność mas do rejestracji zgryzu

W tej kategorii zebraliśmy wysokiej jakości masy umożliwiające szybką i dokładną rejestrację zgryzu. Wyroby są bezpieczne w stosowaniu zarówno dla specjalisty, jak i dla pacjenta. Warto zwrócić też uwagę na to, że dostępne w naszej ofercie produkty spełniają wszelkie normy i wymagania, co oznacza, że wyróżniają się najwyższą jakością. Nie powodują też alergii u pacjentów. Co ważne, masy przeznaczone do rejestracji zgryzu gwarantują stabilność wymiarową. W ofercie naszego sklepu dostępne są też zestawy z końcówkami mieszającymi.

Rejestracja zgryzu – zaufaj profesjonalnym rozwiązaniom!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w każdym gabinecie stomatologicznym i pracowni protetycznej jakość ma największe znaczenie. Właśnie dlatego przygotowaliśmy materiały do rejestracji zgryzu wyłącznie sprawdzonych i cenionych na rynku producentów. To gwarancja niezawodności, skuteczności i solidności. Masy są bardzo łatwe do przygotowania. Co więcej, wyróżnia je relatywnie krótki czas wiązania w jamie ustnej. Dzięki temu pacjent nie odczuwa dyskomfortu. Jesteśmy przekonani, że każdy specjalista doceni wygodę opracowywania materiału.

Więcej

Rejestracja zgryzu 

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów