TF Adaptive Pilniki 23mm

TF Adaptive Pilniki 23mm 4szt

zł189.00
No tax
Quantity

281_tf-adaptive-pilniki-23mm
Paynow

Dostępny Asortyment (pilniki występują w dwóch długościach 23 mm oraz 27 mm):
- SM1 (Small - Zielony) #20/ .04
- SM2 (Small - Żółty) #25/ .06
- SM3 (Small - Czerwony) #35/ .04
- ML1 (Medium/Large - Zielony) #25/ .08
- ML2 (Medium/Large - Żółty) #35/ .06
- ML3 (Medium/Large - Czerwony) #50/ .04
- Asortyment SM do procedur na małych kanałach
- Asortyment ML do procedur na średnich/dużych kanałach

Prędkość: 500 obr/min

Moment obrotowy: 300Nm
Asortyment zawiera 6 instrumentów: 3 instrumenty ręczne K-File Sybron Endo w rozmiarach .08; .10; .15 oraz trzy instrumenty TF Adaptive do małych lub do średnich/dużych kanałów.TF Adaptive - Ruch obrotowy, kiedy jest pożądany. Ruch recyprokatywny, kiedy jest potrzebny.
Technologia Adaptive Motion oparta jest na opatentowanym, inteligentnym algorytmie przeznaczonym do pracy z systemem pilników TF Adaptive. Technologia ta umożliwia dostosowywanie się pilników TF Adaptive do sił skręcających wewnątrz kanału w zależności od nacisku wywieranego na pilnik. Oznacza to, że w zależności od sytuacji ruch pilnika może być obrotowy lub recyprokatywny. W rezultacie nasza klasyczna obrotowa konstrukcja Twisted File zapewnia wyjątkowo skuteczną ewakuację opiłków zębiny, natomiast technologia Adaptive Motion zmniejsza ryzyko zaklinowania się pilnika. Można teraz otrzymać ruch obrotowy, kiedy jest pożądany i recyprokatywny, kiedy jest potrzebny.
Ruch obrotowy: ruch pilnika 600º w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara i 0º w kierunku przeciwnym, gdy pilnik pracuje z niewielkim obciążeniem.

Ruch recyprokatywny: ruch pilnika 370º w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara i do 50º w kierunku przeciwnym, gdy obciążeniem z jakim pracuje narzędzie wzrasta.


Silnik endodontyczny:
6 wstępnych ustawień — dla TF Adaptive,

K3/K3XF, TF, LightSpeed, M4

oraz indywidualne ustawienia.Intuicyjny system oparty na oznaczeniach kolorystycznych zapewnia efektywność i łatwość użycia. Dokładnie tak, jak sygnalizator ruchu ... Rozpoczęcie pracy przy zielonym, a zakończenie przy czerwonym.
Poczucie komfortu.
Wykorzystanie sukcesu naszej klinicznie sprawdzonej konstrukcji Twisted File.
Konstrukcja pilników TF Adaptive oparta jest na naszej klinicznie sprawdzonej technologii Twisted File (pilnik adaptuje się do kształtu kanału, co zwiększa jego recyprokatywny i technologii R-Phase, która poprawia elastyczność pilników i zapewnia wyjątkowo skuteczne opracowanie kanału. Technologie TF Adaptive i Adaptive Motion łączą zatem korzyści obu tych rozwiązań. Ruch obrotowy, kiedy jest pożądany i ruch recyprokatywny, kiedy jest potrzebny.W porównaniu z systemem TF Adaptive stosowanie ręcznej techniki Step-Back generuje o 207%, natomiast systemu Wave One o 59% więcej resztek zębiny w okolicy apikalnej.

281_tf-adaptive-pilniki-23mm
New