Super Polish 45g
Super Polish 45g

Super Polish 45g

zł49.00
No tax
Quantity

Kerr
655_super-polish-45g
Paynow

Super Polish to pasta do ostatecznego polerowania zębów, złota, amalgamatu i wypełnień kompozytowych. Umożliwia uzyskanie wysokiego połysku. RDA: 9,8; REA: 4,5
Clean Polish jest wzmocnioną pastą profilaktyczną, która szybko i skutecznie oczyszcza zęby i powierzchnię wypełnień na bazie metalu. Zastosowanie w kolejnym etapie pasty Super Polish umożliwia uzyskanie rezultatów, które zadziwią nawet najbardziej wymagających pacjentów i profesjonalistów. Pasta ta nadaje lustrzany połysk powierzchniom oczyszczonym wcześniej, przy użyciu pasty Clean Polish.
Ta prosta, dwuetapowa procedura umożliwia uzyskanie gładkiej powierzchni, która spowalnia proces tworzenia płytki nazębnej, osadów i przebarwień. Gładka powierzchnia jest także elementem estetycznym, wpływającym na doskonały ostateczny połysk zębów i wypełnień/uzupełnień po zabiegu profilaktycznym.
Pasty zawierają powszechnie stosowane, znane ze skuteczności środki ścierne, np. pumeks, węglan wapnia czy tlenek glinu. Działanie polerujące pasty Superpolish jest efektem obecności niewielkich cząstek tlenku glinu (RDA 9.8)
Clean Polish i Super Polish są szczególnie polecane w przypadku pacjentów z przeciwskazaniami do stosowania fluoru. Obydwie pasty dostępne są w tubach i mają odświeżający, miętowy i anyżkowy smak.


Opakowanie:

1 x pasta 45g (tuba z pastą bez fluoru, smak anyżkowy)

655_super-polish-45g
New