GC G-aenial Universal Flo strzykawka 2ml
GC G-aenial Universal Flo strzykawka 2ml

GC G-aenial Universal Flo strzykawka 2ml

zł199.00
No tax

A1 A2 A3 A3.5 A4 B1 B2 B3 C3 AO2 AO3 BW CV JE AE

Kolory
Quantity

GC
509_gc-g-aenial-universal-flo-st
Paynow

G-aenial Universal Flo oferuje wyjątkowe połączenie lepkości płynnego materiału umożliwiającej łatwą i wygodną aplikację wraz z doskonałymi właściwościam fizycznymi zapewniającymi niezawodne i trwałe odbudowy.G-aenial Universal Flo można stosować:

-jako materiał do bezpośredniej odbudowy wszystkich ubytków klasy I, II, III, IV i V

-do wypełnień minimalnie inwazyjnych

-do szynowania (unieruchamianie rozchwianych zebów)Trwałość i wytrzymałość:
Główne obawy u dentysty stosującego płynny kompozyt budzi trwałość i skuteczność uzyskanej z niego odbudowy. G-aenial Universal Flo mimo płynnej konsystencji wykazuje parametry fizyczne standardowego materiału kompozytowego. Jest to możliwe dzięki strukturze, ilości i rozproszeniu cząsteczek wypełniacza.Płynność i aplikacja:
Lepkość G-aenial Universal Flo jest bardzo starannie wyważone w celu uzyskania materiału, który płynie łagodnie umożliwiając łatwe umiejscowienie w ubytku. A jednocześnie materiał jest w dużym stopniu tiksotropowy, nie rozlewa się i pozostaje w miejscu oraz zachowuje nadany kształt.Polerowalność:
G-aenial Universal Flo charakteryzuje bardzo wysoki stopień połysku i wskaźnik utrzymania połysku. Szybkość i łatwość z jaką uzyskuje się połysk jest imponująca.Opakowanie:

1 x 3.4g(2ml)Przy zamówieniu - Pamiętaj o wyborze koloru

509_gc-g-aenial-universal-flo-st
New