Strzykawka Opalescence Boost 1.2ml

Strzykawka Opalescence Boost 1.2ml

zł119.00
No tax

Uwaga: Produkt sprzedawany tylko i wyłącznie do gabinetów stomatologicznych

Quantity

ULTRADENT
1029_strzykawka-opalescence-boos
Paynow

Opalescence Boost - wybielanie w gabinecie.
Opalescence Boost umożliwia wybielenie zębów w ciągu jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym szybko i bezpiecznie, bez użycia nakładek. Opalescence Boost jest aktywowanym chemicznie, opartym na 38% perhydrolu żelem do profesjonalnego wybielania i odbarwiania tkanki zębowej w gabinecie stomatologicznym. Chemiczna aktywacja Opalescence Boost umożliwia osiągnięcie maksymalnej efektywności środka wybielającego, a dodatkowa aktywacja światłem nie jest konieczna. Dzięki neutralnemu pH (7,0) i maksymalnej aktywności utleniającej jest wysoce efektywny i jednocześnie nie uszkadza szkliwa.
Jakkolwiek wymaga przechowywania w lodówce, to jednak dzięki chemicznej aktywacji jest stosunkowo mało wrażliwy na podwyższoną temperaturę w trakcie transportu. Preparat Opalescence

Boost składa się z dwóch strzykawek:
- aktywatora w małej przezroczystej strzykawce oraz bazy
- właściwego preparatu opartego na perhydrolu w czerwonej strzykawce. Opalescence Xtra Boost jest gotowy do użycia bezpośrednio po zmieszaniu. Strzykawki z bazą i aktywatorem są dostosowane do połączenia ze sobą przez wkręcenie jednej w drugą. Mieszanie nie grozi rozlaniem preparatu, jest bardzo wygodne. Należy zwrócić uwagę, aby bardzo dokładnie skręcić strzykawki ze sobą. Preparat należy kilkanaście razy przepychać z jednej strzykawki do drugiej tak, aby baza z aktywatorem dokładnie się wymieszała. Po zmieszaniu Opalescence Xtra Boost pozostaje w czerwonej strzykawce; do aplikacji używa się końcówek Black Mini lub Black Micro FX. Opalescence Xtra Boost zachowuje właściwości co najmniej 10 dni po zmieszaniu przy przechowywaniu w lodówce. Taki sposób pakowania preparatu pozwala na zapewnienie świeżego, wysoce aktywnego produktu przy każdym zabiegu.
Opalescence Boost można używać jako samodzielnej metody wybielania lub w połączeniu z wybielaniem nakładkowym preparatami Opalescence. Jeśli podczas wybielania występują objawy nadwrażliwości, można wówczas zastosować preparat Ultra EZ (prod. Ultradent) zawierający azotan potasu i związki fluoru.


Opakowanie:

1 x strzykawka 1.2ml


Uwaga: Produkt sprzedawany tylko i wyłącznie do gabinetów stomatologicznych.

1029_strzykawka-opalescence-boos
New