Icon Proximal do przestrzeni międzyzębowych

Icon Proximal do przestrzeni międzyzębowych

zł269.00
No tax
Quantity

DMG
712_icon-proximal-do-przestrzeni
Paynow

Icon Proximal - infiltracja próchnicy - powierzchnia proksymalna / małe opakowanie wprowadzające.
Icon oferuje nowe podejście do przeciwdziałania próchnicy początkowej bez utraty zdrowych twardych tkanek zęba - podczas jednej wizyty bez borowania i bez znieczulenia. Inteligentne zasady: »infiltrant« bardzo płyna żywica, przenika do próchnicy szkliwa dzięki siłom kapilarnym i blokuje drogi dyfuzji do próchnicy kwasom kariogennym, zamykając początkową próchnicę w trudno dostępnych obszarach proksymalnych i powierzchniach gładkich zębów. Bez borowania. Icon wypełnia lukę pomiędzy profilaktyką a uzupełnieniami kompozytowymi.
Opakowanie do leczenia próchnicy początkowej powierzchni proksymalnej.

- Delikatna metoda leczenia trudno dostępnych zmian na powierzchniach proksymalnych zębów w zaledwie kilku etapach.

- Bez zbędnej utraty zdrowych twardych tkanek zęba.


Ten innowacyjny produkt został specjalnie opracowany, aby w delikatny sposób przeciwdziałać rozwojowi początkowej próchnicy na powierzchni proksymalnej. Opatentowana końcówka do leczenia powierzchni proksymalnych zapewnia szybki i łatwy dostęp do obszarów dotkniętych próchnicą - bez konieczności borowania. Załączone kliny służą do rozseparowania zębów dotknietych próchnicą.
Następnie leczona powierzchnia zęba jest wytrawiana, suszona i infiltrowana za pośrednictwem specjalnej końcówki. Dzięki siłom kapilarnym, wysokiej płynności infiltrant jest wchłaniany przez system porów zmiany próchnicowej szkliwa wypełniając i stabilizując go. Zapobiega to dalszej penetracji zmiany przez kwasy kariogenne. Rozwój próchnicy jest zatrzymany.Wskazania:


Mikroinwazyjna metoda do leczenia początkowej bez utraty szkliwa próchnicy (zmiana nie powinna przekraczać 1/3 głębokości zebiny) w obszarach proksymalnych.


Zalety:

- Delikatna metoda leczenia trudno dostępnych zmian na powierzchniach proksymalnych zębów w zaledwie kilku krokach,

- Bez zbędnej utraty zdrowych twardych tkanek zęba,

- Przedłuża długość życia zęba.


Dostępne opakowanie wprowadzające zawiera:

1 x Strzykawka 0.3 ml Icon-Etch

1 x Strzykawka 0,45 ml Icon-Dry

1 x Strzykawka 0,45 ml Icon-Infiltrant

6 x Vestibular-Tips

1 x Luer-Lock-Tip

712_icon-proximal-do-przestrzeni
New