Urządzenia HI - TECH

Urządzenia HI - TECH

Nowoczesne urządzenia Hi-tech do gabinetu kosmetycznego

W gabinetach kosmetycznych coraz częściej korzysta się z nowoczesnych technologii. Doskonale sprawdzają się m.in. multifunkcyjne...

Nowoczesne urządzenia Hi-tech do gabinetu kosmetycznego

W gabinetach kosmetycznych coraz częściej korzysta się z nowoczesnych technologii. Doskonale sprawdzają się m.in. multifunkcyjne urządzenia Hi-tech. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości sprzęt do zaawansowanych zabiegów kosmetycznych. Nasze urządzenia wyróżniają się przede wszystkim prostą obsługą, komfortowym i bezpiecznym użytkowaniem, a także bardzo dużą wydajnością. Co ciekawe, zajmują one stosunkowo niewiele miejsca w gabinecie, więc nie musisz martwić się o to, gdzie je umieścisz. Poza tym nie generują one nadmiernego hałasu ani wibracji. Ponadto część z nich posiada małe kółka, które zapewniają wygodę i mobilność. Warto wiedzieć, że każde urządzenie Hi-tech dostępne w naszej ofercie jest objęte gwarancją i posiada wszystkie niezbędne atesty oraz certyfikaty świadczące o ich jakości i bezpieczeństwie.

Szereg możliwości z urządzeniami Hi-tech

W naszym sklepie internetowym znajdziesz nowoczesne urządzenia do Twojego gabinetu kosmetycznego. Dzięki nim będziesz w stanie poszerzyć swoją ofertę o wiele specjalistycznych zabiegów. Niektóre nasze produkty mogą pełnić nawet siedem różnych funkcji. Dostępny jest m.in. sprzęt służący do wykonywania peelingu wodorowego, znacznie opóźniającego procesy starzenia się skóry. Poza tym w naszej ofercie nie brakuje urządzeń do peelingu kawitacyjnego i hydrobrazji. Niektóre z nich mają również wysokiej jakości kamerę do analizy skóry. Dzięki niej możliwe jest indywidualne dobranie zabiegów i kosmetyków dla danej osoby. Warto także wiedzieć, że urządzenia Hi-tech wyposażone są w głowice emitujące np. fale radiowe i ultradźwięki. Niezwykle przydatna jest również specjalna głowica cold, która skutecznie koi podrażnioną skórę i zamyka pory po elektroporacji.

Czytaj więcej

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.