Kategorie

Ostatnio przeglądane

SonicFill 2 uzupełnienie 20x0.3g Zobacz większe

SonicFill 2 uzupełnienie 20x0.3g

Nowy produkt

Kerr

A1 A2 A3 B1

Zapłać gotówką lub online
Zapłać gotówką lub online

239,00 zł

239,00 zł

Zamów mailem

Opis produktu

Wypełniaj szybciej z energią dźwiękową
Kerr Corporation, wiodący producent materiałów dentystycznych oraz KaVo Dental GmbH, lider w dziedzinie sprzętu dentystycznego, łącząc swoje główne kompetencje, stworzyły wyjątkowy system do wypełnień ubytków w zębach bocznych, który oszczędza czas lekarza. System SonicFill umożliwia lekarzom jednoetapowe wypełnienie ubytków w zębach bocznych w prosty sposób, który łączy zalety płynnych i uniwersalnych materiałów złożonych. Lekarze stosujący SonicFill uzyskują skrócenie czasu nakładania i upychania materiału oraz modelowania powierzchni wypełnienia. Redukcja czasu jest znaczna i wynosi 30%.
System SonicFill składa się z końcówki KaVo przeznaczonej do aktywacji dźwiękowej oraz specjalnie zaprojektowanego kompozytu firmy Kerr, który jest dostępny w wygodnych opakowaniach. Opatentowany sposób aktywacji dźwiękowej SonicFill znacznie zmniejsza lepkość kompozytu w czasie i bezpośrednio po aplikacji materiału, zapewniając błyskawiczne wypełnienie ubytku. Zmiana lepkości umożliwia nakładanie materiału bez wysiłku i pozwala na jego lepszą adaptację. Po zakończeniu aktywacji, kompozyt powraca do gęstej, zwartej konsystencji, która ułatwia nadanie kształtu i modelowanie wypełnienia.
Zastosowane rozwiązanie techniczne gwarantują SonicFill niewielki skurcz polimeryzacyjny i możliwość utwardzania w warstwach do 5 mm, zwiększając zaufanie lekarzy. Specjalnie zaprojektowana kapsułka Unidose™ posiada ergonomiczny kształt i wąskie ujście zapewniające łatwy dostęp do ubytku i precyzyjną aplikację materiału. Prędkość dozowania materiału można regulować za pomocą sterownika nożnego unitu dentystycznego.

SonicFill w znacznym stopniu oszczędza czas, a jego właściwości zostały potwierdzone licznymi, niezależnymi badaniami, w trakcie których sprawdzano zachowanie produktu w porównaniu z płynnymi kompozytami aplikowanymi jedną dużą porcją i z kompozytami uniwersalnymi zakładanymi tradycyjną techniką warstwową. Wstępne opinie klinicystów na temat materiału są bardzo entuzjastyczne. Cieszymy się, że wprowadziliśmy system do sprzedaży i jesteśmy pewni, że SonicFill zmieni sposób postępowania z materiałami kompozytowymi.
Cechy i zalety produktu:

Szybkość

- Duża głębokość polimeryzacji umożliwia wypełnianie ubytków do 5 mm jedną porcją materiału.

- Adaptacja bezpośrednio przy użyciu kapsułki – jednoetapowe wypełnianie i adaptacja materiału do ścian ubytku bez potrzeby zastosowania upychadła.

- Krótszy czas przygotowania i mniejsza liczba narzędzi = skrócenie czasu zabiegu.

Pewność

- Czasowe zmniejszenie gęstości kompozytu gwarantuje lepszą adaptację do ścian ubytku, a aktywacja dźwiękowa minimalizuje ilość pustych przestrzeni w materiale.

- Mały skurcz kompozytu i mniejsze naprężenia podczas polimeryzacji.

Łatwość użycia

- Małe, ergonomiczne ujścia kapsułek Unidose™ zapewniają łatwy dostęp do ubytku.

- Sterownik nożny i 5 prędkości dozowania ułatwiają kontrolę aplikacji kompozytu.

- Doskonałe własności użytkowe – brak nadmiernego przylegania do narzędzi, brak spływania i łatwość modelowania.


Opakowanie:

20 x kapsułki 0.25g z materiałem

instrukcja użycia


Przy zamówieniu - Pamiętaj o wyborze koloru

Summary

  • Product Name:SonicFill 2 uzupełnienie 20x0.3g
  • Product Reference: 529_sonicfill-2-uzupełnienie-20x
  • By Kerr
  • Price: 239,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Description: A1 A2 A3 B1
Path: > > SonicFill 2 uzupełnienie 20x0.3g

Podobne produkty