Kategorie

Ostatnio przeglądane

Charisma Diamond strzykawka 4g Zobacz większe

Charisma Diamond strzykawka 4g

Nowy produkt

Heraeus Kulzer

Zapłać gotówką lub online
Zapłać gotówką lub online

139,00 zł

139,00 zł

Zamów mailem

Opis produktu

Po pięciu latach badań, Heraeus z dumą wprowadza Charisma Diamond, nowy wymiar naturalnego piękna. Poszerzając granice estetyki, jakości i rezultatów, Charisma Diamond pozwala na wykonanie idealnie naturalnych uzupełnień.Wytrzymałość:
Odkryj minimalny skurcz i naprężenie skurczowe, bardzo gładką powierzchnię, dużą elastyczność oraz zoptymalizowaną twardość powierzchni.Łatwość opracowywania:
Odkryj przedłużony czas opracowywania, nawet w warunkach oświetlenia roboczego. Charisma Diamond to nieklejący materiał o lepszej skuteczności w zakresie modelowania.Wszechstronność:
Odkryj bardzo dobre rezultaty uzyskiwane za pomocą techniki jednego koloru w prostych przypadkach, a jeszcze lepsze rezultaty uzyskiwane za pomocą techniki wielowarstwowej. Stwórz piękne uzupełnienia korzystając z Charisma Diamond.Charakterystyka chemiczna:
Struktura molekularna Charisma Diamond łączy wyjątkowo dużą wytrzymałość z minimalnym skurczem, pozwalając na osiągnięcie wyjątkowej charakterystyki użytkowania. Charisma Diamond przewyższa konkurentów, przy czym jest całkowicie kompatybilny z metakrylanowymi materiałami łączącymi i technikami łączenia.Niewykrywalne brzegi:
Idealne dostosowanie współczynnika załamania światła wypełniaczy i macierzy przyczynia się do uzyskania praktycznie niewykrywalnych brzegów uzupełnienia.Zupełnie naturalny wygląd:
Ultradrobne cząsteczki wypełniacza tworzą błyszczącą powłokę, porównywalną z naturalnym szkliwem.Opakowanie:

1 x strzykawka 4gPrzy zamówieniu - Pamiętaj o wyborze koloru

Podobne produkty