Kategorie

GC G-aenial Universal Flo strzykawka 2ml Zobacz większe

GC G-aenial Universal Flo strzykawka 2ml

Nowy produkt

GC

A1 A2 A3 A3.5 A4 B1 B2 B3 C3 AO2 AO3 BW CV JE AE

179,00 zł

179,00 zł

Zamów mailem

Opis produktu

G-aenial Universal Flo oferuje wyjątkowe połączenie lepkości płynnego materiału umożliwiającej łatwą i wygodną aplikację wraz z doskonałymi właściwościam fizycznymi zapewniającymi niezawodne i trwałe odbudowy.G-aenial Universal Flo można stosować:

-jako materiał do bezpośredniej odbudowy wszystkich ubytków klasy I, II, III, IV i V

-do wypełnień minimalnie inwazyjnych

-do szynowania (unieruchamianie rozchwianych zebów)Trwałość i wytrzymałość:
Główne obawy u dentysty stosującego płynny kompozyt budzi trwałość i skuteczność uzyskanej z niego odbudowy. G-aenial Universal Flo mimo płynnej konsystencji wykazuje parametry fizyczne standardowego materiału kompozytowego. Jest to możliwe dzięki strukturze, ilości i rozproszeniu cząsteczek wypełniacza.Płynność i aplikacja:
Lepkość G-aenial Universal Flo jest bardzo starannie wyważone w celu uzyskania materiału, który płynie łagodnie umożliwiając łatwe umiejscowienie w ubytku. A jednocześnie materiał jest w dużym stopniu tiksotropowy, nie rozlewa się i pozostaje w miejscu oraz zachowuje nadany kształt.Polerowalność:
G-aenial Universal Flo charakteryzuje bardzo wysoki stopień połysku i wskaźnik utrzymania połysku. Szybkość i łatwość z jaką uzyskuje się połysk jest imponująca.Opakowanie:

1 x 3.4g(2ml)Przy zamówieniu - Pamiętaj o wyborze koloru