Gumka z nasypem diamentowym Enhance 1szt

Kategorie

Gumka z nasypem diamentowym Enhance 1szt View larger

Gumka z nasypem diamentowym Enhance 1szt

New product

Enhance jest systemem do opracowywania stomatologicznych materiałów wypełniających

More details

9,90 zł

More info

Enhance jest systemem do opracowywania stomatologicznych materiałów wypełniających na bazie żywic kompozytowych i składa się z następujących instrumentów ściernych: dysk, stożek, kielich. Służy do opracowywania wypełnień kompozytowych zarówno w rejonie zębów przednich jak i bocznych. Stosowany zgodnie z instrukcją zapewnia lustrzany połysk wypełnieniom kompozytowym, kompomerowym i ormocerowym.
Zaletą instrumentów wchodzących w skład sytemu Enhance jest możliwość regulacji ilość usuwanego materiału siłą nacisku krążka ściernego na wypełnienie. Im silniejszy nacisk tym większa ilość nadmiarów wypełnienia zostanie usunięta. Niewielki nacisk pozostawia gładką powierzchnię i prowadzi do następnego etapu - polerowania.
Elementy ścierne systemu Enhance w kształcie stożka (Enhance® Finishing Point) służą do opracowywania powierzchni żujących i językowych. Natomiast kielichy (Enhance ® Finishing Cup) najlepiej sprawdzają się w przypadku okolicy przydziąsłowej oraz okolic przestrzeni międzyzębowych.


Opakowanie:
1szt


Przy zamówieniu - Pamiętaj o wyborze kształtu.

Accessories

Related Products