Charisma Classic strzykawka 4g

Kategorie

Charisma Classic strzykawka 4g View larger

Charisma Classic strzykawka 4g

New product

Heraeus Kulzer

Heraeus Kulzer

74,00 zł

Order by e-mail

More info


Charisma Classic

Jest pierwszym kompozytem zawierającym wypełniacz Microglass® drugiej generacji.

Opracowaliśmy tę nową, zaawansowaną technologię w ścisłej współpracy z dentystami na całym świecie, aby sprostać wymaganiom naszych klientów pod kątem łatwości opracowywania kompozytu oraz naturalnego blasku.

Nakładanie warstw w jednym kolorze nigdy nie było takie łatwe!

Efekt Microglass® II:

Otrzymujesz to, co widzisz! Ze względu na optymalne dopasowanie współczynników
załamania światła naszego systemu matrix i wypełniaczy, nowa technologia pozwala na uzyskanie wewnętrznego blasku koloru oraz do 56% łatwiejsze dopasowanie kolorów.
Łatwość opracowywania:

Charisma Classic umożliwia nie tylko łatwe i szybkie modelowanie dzięki swojej kremowej konsystencji. Materiał ten wykazuje także wyjątkowe właściwości pod kątem wykończenia i polerowania, które ułatwiają uzyskanie wysokiego połysku powierzchni. Prosta gama kolorów pozwala na łatwy dobór i dopasowanie kolorów. Wysoka jakość i niezawodność zostały połączone z łatwością pracy.

Pragniemy w miarę możliwości ułatwić wykonywanie naturalnych wypełnień. Dlatego dokładamy starań, aby właściwości opracowywania materiałów Charisma odpowiadały wymogom użytkowników. Charisma Classic – światłoutwardzalny kompozyt mikrohybrydowy nieprzepuszczalny dla promieni rentgenowskich nie jest wyjątkiem od tej reguły. Począwszy od aplikacji, po utwardzanie światłem, praca kompozytem Charisma Classic jest zaskakująco prosta, jego kremowa konsystencja pozwala na łatwe i szybkie modelowanie, idealne właściwości w zakresie wykończenia i polerowania pozwalają na uzyskanie wysokiego połysku powierzchni, prosta gama kolorów pozwala na wygodny dobór i dopasowanie koloru,
nieprzepuszczalność dla promieni rentgenowskich ułatwia bezpieczną i wiarygodną diagnozę.

Z dumą prezentujemy Charisma Classic – nowego członka rodziny Charisma, a to wszystko dlatego, że skorzystaliśmy z naszej wiedzy naukowej oraz wieloletniego doświadczenia w celu poprawienia wyrobu, który od ponad dwudziestu lat został już zastosowany przez dentystów na całym świecie w milionach wypełnień.

Zrobiliśmy to z myślą o naszych klientach!

Widoczny rezultat jest zawsze rezultatem końcowym.

łatwiejsze nakładanie warstw w jednym kolorze i naturalniej wyglądające wypełnienia.

Wygodny dobor i dopasowanie kolorow. Skuteczniejsze maskowanie przebarwie.Opakowanie:

1 x strzykawka 4 g

Accessories

Podobne Produkty