Charisma Diamond ® strzykawka 4g

Kategorie

Charisma Diamond strzykawka 4g Zobacz większe

Charisma Diamond ® strzykawka 4g

Nowy produkt

Heraeus Kulzer

Heraeus Kulzer

149,00 zł

Zamów mailem

Opis produktu

Charisma Diamond ® strzykawka 4g


Po pięciu latach badań, Heraeus z dumą wprowadza Charisma Diamond, nowy wymiar naturalnego piękna. Poszerzając granice estetyki, jakości i rezultatów, Charisma Diamond pozwala na wykonanie idealnie naturalnych uzupełnień.

Wytrzymałość:
Odkryj minimalny skurcz i naprężenie skurczowe, bardzo gładką powierzchnię, dużą elastyczność oraz zoptymalizowaną twardość powierzchni.

Łatwość opracowywania:
Odkryj przedłużony czas opracowywania, nawet w warunkach oświetlenia roboczego. Charisma Diamond to nieklejący materiał o lepszej skuteczności w zakresie modelowania.

Wszechstronność:
Odkryj bardzo dobre rezultaty uzyskiwane za pomocą techniki jednego koloru w prostych przypadkach, a jeszcze lepsze rezultaty uzyskiwane za pomocą techniki wielowarstwowej. Stwórz piękne uzupełnienia korzystając z Charisma Diamond.

Charakterystyka chemiczna:
Struktura molekularna Charisma Diamond łączy wyjątkowo dużą wytrzymałość z minimalnym skurczem, pozwalając na osiągnięcie wyjątkowej charakterystyki użytkowania. Charisma Diamond przewyższa konkurentów, przy czym jest całkowicie kompatybilny z metakrylanowymi materiałami łączącymi i technikami łączenia.

Niewykrywalne brzegi:
Idealne dostosowanie współczynnika załamania światła wypełniaczy i macierzy przyczynia się do uzyskania praktycznie niewykrywalnych brzegów uzupełnienia.

Zupełnie naturalny wygląd:
Ultradrobne cząsteczki wypełniacza tworzą błyszczącą powłokę, porównywalną z naturalnym szkliwem.

Opakowanie:

1 x strzykawka 4g

Przy zamówieniu - Pamiętaj o wyborze koloru

Podobne Produkty