Kategorie

NX3 strzykawka 5g Zobacz większe

NX3 strzykawka 5g

Nowy produkt

Kerr

299,00 zł

299,00 zł

Zamów mailem

Opis produktu

Tradycyjny cement kompozytowy

NX3 jest uniwersalnym cementem kompozytowym do stałego osadzania uzupełnień protetycznych, który, dzięki innowacyjnej budowie chemicznej, zapewnia wyjątkową estetykę, doskonałą adhezję oraz przydatność w każdej sytuacji klinicznej.

Materiał dostępny jest w wersji podwójnie utwardzalnej (samomieszające strzykawki) i utwardzanej wyłącznie światłem, stosowanej w sytuacjach, w których niezbędny jest cement o praktycznie nieograniczonym czasie pracy.

Cement podwójnie utwardzalny stosuje się do wszystkich rodzajów uzupełnień, łącznie z licówkami i mostami adhezyjnymi. Zoptymalizowana matryca i inicjator reakcji wolny od amin trzeciorzędowych zastosowane w NX3 sprawiają, że materiał jest pierwszym, stabilnym kolorystycznie cementem kompozytowym.Zalety produktu

- Stabilność koloru najlepsza spośród dostępnych cementów. Trwałość doskonałych efektów estetycznych, niezależnie od wersji cementu.

- Doskonałe łączenie ze wszystkimi substratami. Cement wykazuje doskonałą adhezję do szkliwa i zębiny oraz do bloczków CAD/CAM, ceramiki, porcelany, metalu i kompozytów.

- Zastosowanie z systemami wiążącymi tradycyjnymi i samotrawiącymi. Zgodność ze wszystkimi systemami wiążącymi. Brak potrzeby zastosowania podwójnie utwardzalnego aktywatora.

- Optymalne własności użytkowe. Łatwość oczyszczania nadmiarów.

- Wygoda dozowania. Samomieszająca strzykawka eliminująca proces mieszania ręcznego.

- Wersja światłoutwardzalna. Szczególnie przydatna w przypadku licówek i w sytuacjach, w których niezbędne jest posiadanie cementu o nieograniczonym czasie pracy.

Opakowanie:

1 x strzykawka 5g z cementem podwójnie wiążącym w odcieniu Clear