Kategorie

Gumka z nasypem diamentowym Enhance 1szt Zobacz większe

Gumka z nasypem diamentowym Enhance ® 1szt

Nowy produkt

Dentsply Dentsply

9,90 zł

Opis produktu

Gumka z nasypem diamentowym Enhance 1szt


Enhance jest systemem do opracowywania stomatologicznych materiałów wypełniających na bazie żywic kompozytowych i składa się z następujących instrumentów ściernych: dysk, stożek, kielich. Służy do opracowywania wypełnień kompozytowych zarówno w rejonie zębów przednich jak i bocznych. Stosowany zgodnie z instrukcją zapewnia lustrzany połysk wypełnieniom kompozytowym, kompomerowym i ormocerowym.
Zaletą instrumentów wchodzących w skład sytemu Enhance jest możliwość regulacji ilość usuwanego materiału siłą nacisku krążka ściernego na wypełnienie. Im silniejszy nacisk tym większa ilość nadmiarów wypełnienia zostanie usunięta. Niewielki nacisk pozostawia gładką powierzchnię i prowadzi do następnego etapu - polerowania.
Elementy ścierne systemu Enhance w kształcie stożka (Enhance® Finishing Point) służą do opracowywania powierzchni żujących i językowych. Natomiast kielichy (Enhance ® Finishing Cup) najlepiej sprawdzają się w przypadku okolicy przydziąsłowej oraz okolic przestrzeni międzyzębowych.


Opakowanie:
1szt


Przy zamówieniu - Pamiętaj o wyborze kształtu.

Produkty powiązane

Podobne Produkty