3M Testy do sterylizacji V klasy Comply SteriGage 100szt

Kategorie

3M Integrator chemiczny Comply SteriGage Zobacz większe

3M Testy do sterylizacji V klasy Comply SteriGage 100 szt

Nowy produkt

3M ESPE

3M ESPE

65,00 zł

Zamów mailem

Opis produktu

  • Technologia przesuwania substancji wskaźnikowej na pierwszy plan zapewnia proste w odczycie wyniki typu „Zaakceptuj lub Odrzuć”.
  • Może być stosowany we wszystkich cyklach sterylizacji parowej 250 275°F.
  • Wynik odnosi się do wskaźnika biologicznego w aspekcie czasu/temperatury przy idealnych warunkach sterylizacji parowej.
  • Potwierdzony przez firmę BMI, światowego, niezależnego lidera w dziedzinie usług testowania produktów, aby spełniał wymagania wydajności zgodne z ANSI/AAMI/ISO 11140-1:2005. Klasa 5
  • Nietoksyczne środki chemiczne są przechowywane w niezależnym systemie, dlatego nie ma potrzeby martwienia się możliwością skażenia sterylnych elementów.

Integrator chemiczny, zgodny z normami ANSI/AAMI/ISO 11140-1:2005 Klasa 5, do użycia w celu określenia, czy warunki procesu sterylizacji zostały spełnione wewnątrz każdego zestawu. Może być stosowany we wszystkich cyklach sterylizacji 250-275°F.

Monitorując każdy zestaw od wewnątrz, parowy integrator chemiczny 3M™ Comply™ (SteriGage™) Klasy 5 oferuje natychmiastowe, dokładne i proste w odczycie metody monitorowania warunków wewnątrz każdego zestawu w procesie sterylizacji. Może być stosowany we wszystkich sterylizatorach parowych. Prosty w odczycie styl wskazania na pierwszym planie wykazał, że pozwala on na dokładniejszy odczyt w stosunku do wskaźników opartych na kolorach.

Opakowanie : 100 szt 

Podobne Produkty