Ah Plus Jet strzykawka 15g: uszczelnianie kanałów z technologią Dentsply - Molarr
AH Plus Jet strzykawka 15g

AH Plus Jet strzykawka 15g

329,00 zł
Brak podatku
Ilość

Dentsply
257_ah-plus-jet-strzykawka-15g
Paynow

AH-Plus Jet – niezawodny materiał wypełnieniowy dla profesjonalistów

O sukcesie leczenia endodontycznego decyduje wiele czynników. Chcąc zapewnić pacjentom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, każdy specjalista powinien wykorzystywać w pracy sprawdzone narzędzia i preparaty. Stosowanie wysokiej jakości materiałów endodontycznych minimalizuje ryzyko wystąpienia niepożądanych powikłań. Jednym z produktów, które warto mieć zawsze pod ręką, jest oferowany przez nas środek AH-Plus Jet.

AH-Plus Jet – w trosce o wygodę specjalisty i komfort pacjenta

Jednym z etapów leczenia endodontycznego jest wypełnienie kanału korzeniowego. Jego efekt jest uzależniony od prawidłowego opracowania kanału na całej jego długości. Celem tego działania jest usunięcie drobnoustrojów i ukształtowanie ścian kanału, co daje możliwość dokładnego wypełnienia. Do tego idealnie sprawdzi się prezentowana przez nas pasta uszczelniająca AH-Plus Jet. Produkt składa się z bazy i katalizatora. Składniki umieszczono w jednej strzykawce z aplikatorem, dzięki czemu aplikacja środka jest bardzo łatwa.

Czym wyróżnia się AH-Plus Jet?

Proponowany przez nas środek AH-Plus Jet jest często wybieranym preparatem do wypełniania kanałów. Wyróżnia go doskonała biokompatybilność, co ogranicza ryzyko wystąpienia powikłań po leczeniu. Preparat zapewnia dobrą szczelność i odporność na wysokie temperatury. Specjaliści doceniają AH-Plus Jet za dobrą widoczność kanału wypełnionego pastą na zdjęciu RTG. Na uwagę zasługuje też skład preparatu – oparto go na opatentowanych aminach epoksydowych. Produkt nie uwalnia formaldehydu, co oznacza, że jest bezpieczny dla pacjenta.

AH-Plus Jet – pasta uszczelniająca o szerokim zastosowaniu

Szczelność wypełnienia kanału korzeniowego jest jednym z wyznaczników prawidłowo przeprowadzonego leczenia endodontycznego. Preparat AH-Plus Jet to produkt, który doskonale radzi sobie z tym zadaniem. Może być zastosowany w każdej metodzie uszczelniania, także w technikach termicznych. Idealnie sprawdza się do wypełniania kanałów korzeniowych zębów stałych z zastosowaniem ćwieków kanałowych.

Dostępne opakowanie: pojedyncza strzykawka 15g.

257_ah-plus-jet-strzykawka-15g
Nowy