Cleanic pasta Kerr 100g
Pasta Cleanic 100g

Cleanic pasta Kerr 100g

79,00 zł
Brak podatku
Rodzaje
Ilość

Kerr
745_pasta-cleanic-100g
Paynow

Cleanic pasta Kerr 100g


Cleanic jest jedyną, uniwersalną pastą profilaktyczną o zmiennych właściwościach abrazyjnych, która umożliwia jednoetapowe, skuteczne oczyszczanie i polerowanie powierzchni zębów. Zawarta w paście unikalna substancja ścierna- perlit - zmienia swą strukturę podczas pracy, od gruboziarnistej po drobnoziarnistą, co sprawia, że w miarę upływu czasu zabiegu doskonałe własności czyszczące pasty ustępują wyjątkowym własnościom polerującym.
Perlit sprawia, że Cleanic jest łagodną pastą profilaktyczną, która zapewnia wysoką skuteczność zabiegu. Pasta nie powoduje uszkodzeń twardych tkanek zęba i umożliwia znaczne skrócenie czasu zabiegu profilaktycznego.


Cechy i zalety:

- Pasta typu wszystko w jednym oparta na technologii perlitu: uniwersalna pasta o zmiennej abrazyjności, która zapewnia dużą zdolność czyszczenia i delikatne działanie polerujące (dzięki dynamicznemu zachowaniu cząstek perlitu),

- Jednoetapowa aplikacja: czyszczenie i polerowanie w jednym etapie (15 sek., 1-3 zęby),

- Skrócenie czasu zabiegu: skrócenie czasu zabiegu profilaktycznego z wyjątkowymi efektami,

- Łagodność: łagodna dla tkanek (RDA: 27.0, REA: 4.3) i skuteczna pasta profilaktyczna,

- Gęstość: zwiększona gęstość (pasta w tubach) zapewnia doskonałe własności użytkowe i zmniejsza możliwość rozpryskiwania pasty w czasie zabiegu,

- Dostępność w trzech smakach (pasta w tubach- Cleanic in Tube): miętowym, gumy balonowej i zielonego jabłka. Pasta o smaku zielonego jabłka nie zawiera mentolu i jest szczególnie przydatna w przypadku pacjentów alergicznych, leczonych homeopatycznie i z nowotworami jamy ustnej.

Opakowanie:

1 x pasta 100g

745_pasta-cleanic-100g
Nowy