NX3 ® strzykawka 5g
NX3 strzykawka 5g

NX3 ® strzykawka 5g

349,00 zł
Brak podatku
Kolory
Ilość

Kerr
444_nx3-strzykawka-5g
Paynow

NX3 ® strzykawka 5g

Tradycyjny Cement kompozytowy

NX3 jest uniwersalnym cementem kompozytowym do stałego osadzania uzupełnień protetycznych, który, dzięki innowacyjnej budowie chemicznej, zapewnia wyjątkową estetykę, doskonałą adhezję oraz przydatność w każdej sytuacji klinicznej.

Materiał dostępny jest w wersji podwójnie utwardzalnej (samomieszające strzykawki) i utwardzanej wyłącznie światłem, stosowanej w sytuacjach, w których niezbędny jest cement o praktycznie nieograniczonym czasie pracy.

Cement podwójnie utwardzalny stosuje się do wszystkich rodzajów uzupełnień, łącznie z licówkami i mostami adhezyjnymi. Zoptymalizowana matryca i inicjator reakcji wolny od amin trzeciorzędowych zastosowane w NX3 sprawiają, że materiał jest pierwszym, stabilnym kolorystycznie cementem kompozytowym.

Zalety produktu

- Stabilność koloru najlepsza spośród dostępnych cementów. Trwałość doskonałych efektów estetycznych, niezależnie od wersji cementu.

- Doskonałe łączenie ze wszystkimi substratami. Cement wykazuje doskonałą adhezję do szkliwa i zębiny oraz do bloczków CAD/CAM, ceramiki, porcelany, metalu i kompozytów.

- Zastosowanie z systemami wiążącymi tradycyjnymi i samotrawiącymi. Zgodność ze wszystkimi systemami wiążącymi. Brak potrzeby zastosowania podwójnie utwardzalnego aktywatora.

- Optymalne własności użytkowe. Łatwość oczyszczania nadmiarów.

- Wygoda dozowania. Samomieszająca strzykawka eliminująca proces mieszania ręcznego.

- Wersja światłoutwardzalna. Szczególnie przydatna w przypadku licówek i w sytuacjach, w których niezbędne jest posiadanie cementu o nieograniczonym czasie pracy.

Opakowanie:

1 x strzykawka 5g z cementem podwójnie wiążącym w odcieniu Clear

444_nx3-strzykawka-5g
Nowy