Herculite XRV ® strzykawka 5g
Herculite XRV strzykawka 5g

Herculite XRV ® strzykawka 5g

86,00 zł
Brak podatku
Kolory
Ilość

Kerr
477_herculite-xrv-strzykawka-5g
Paynow

Herculite XRV ® strzykawka 5g


Uniwersalny kompozyt do wypełnień bezpośrednich.
27 lat to czas wystarczający, aby udowodnić, że przemyślane rozwiązania przynoszą wymierne korzyści tym, którzy je stosują. Produkowany przez firmę Kerr Herculite XRV jest jedynym kompozytem na świecie, który pozostaje w sprzedaży od tak wielu lat i nadal cieszy się niezmiennym powodzeniem. Powodzenie to jest efektem własności materiału, które zapewniły spełnienie obietnic dotyczących jakości, trwałości i estetyki.

Herculite wprowadzono do sprzedaży w 1985 roku jako pierwszy uniwersalny submikronowy materiał kompozytowy. Kompozyt od początku stał się standardem w dziedzinie trwałości, doskonałej odporności mechanicznej i wyjątkowych właściwości estetycznych. Wyniki badań klinicznych oraz obserwacje lekarzy potwierdzają, że nawet po 20 latach wypełnienia z materiału Herculite wyglądają doskonale. W wielu badaniach naukowych materiał traktowany jest jako wzór, z którym porównuje się inne materiały kompozytowe.

Cechy i zalety produktu:

- Wysoka zawartość wypełniacza (ok. 79% wag.); średnia wielkość cząstek wypełniacza ok. 0.6μm,

- Wieloletnie obserwacje kliniczne świadczące o trwałości i jakości,

- Dobra plastyczność pozwalająca na dowolne modelowanie i kształtowanie kompozytu,

- Bardzo szeroka gama kolorystyczna daje ogromną wszechstronność i duże możliwości estetyczne (16 odcieni szkliwnych, 16 odcieni zębinowych, 2 odcienie sieczne, 3 przyszyjkowe),

- Optymalnie dobrana gęstość - łatwość aplikacji w ubytku.

Opakowanie:

1 x strzykawka Herculite XRV 5g

Przy zamówieniu - Pamiętaj o wyborze koloru

477_herculite-xrv-strzykawka-5g
Nowy