Alustat Gel ® 10ml
Alustat Gel 10ml

Alustat Gel ® 10ml

69,00 zł
Brak podatku
Ilość

Cerkamed
672_alustat-gel-10ml
Paynow

Alustat Gel ® 10ml

Wyrób ALUSTAT przeznaczony jest do stosowania w trakcie leczenia stomatologicznego w celu tamowania drobnych krwawień. Zawarty w wyrobie chlorek glinu działa obkurczająco na drobne naczynia krwionośne, w wyniku czego zmniejsza się obrzęk i drobne krwawienia.


Sposób użycia:


Na strzykawce z wyrobem umieścić załączony aplikator, aplikować bezpośrednio na krwawiące miejsce, pozostawić na ok 30 sek., następnie przepłukać czystą wodą. W razie potrzeby czynności powtórzyć.

Przeciwskazania:
Nie stosować u pacjentów z nadwrażliwością na składniki preparatu.Ostrzeżenia:
Może powodować podrażnienia skóry. Działa drażniąco na błony śluzowe jamy ustnej. W razie kontaktu spłukać natychmiast wodą. Wyrób ma działanie drażniące na oczy. W razie kontaktu natychmiast spłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. W razie spożycia nie zmuszać do wymiotów. Wypić dużą ilość wody. Skontaktować się z lekarzem.
Przechowywanie:
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25 °C. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zużyte opakowania należy przekazać do utylizacji lub zwrócić do wytwórcy. Termin przydatności do użycia znajduje się na etykiecie wyrobu.
Wyrób do stosowania wyłącznie przez lekarza stomatologa

Opakowanie:

1 x strzykawka zawierająca 10 ml preparatu

dozownik

zestaw aplikatorów

672_alustat-gel-10ml
Nowy