Niezawodny Ionosit Baseliner w strzykawce 1.5g | Molarr.pl
Ionosit Baseliner strzykawka 1.5g

Ionosit Baseliner strzykawka 1.5g

45,00 zł
Brak podatku

Ionosit Baseliner strzykawka 1.5g


Światłoutwardzalny, kompomerowy materiał podkładowy typu liner. Podkład zapobiega powstawaniu mikroprzecieków i próchnicy wtórnej (uwalnia jony fluoru i cynku).
Silnie i trwale łączy się z zębiną i materiałami złożonymi.
Widoczny na zdjęciach RTG.


Opakowanie:

1 x strzykawka 1.5g

Ilość

DMG
998_ionosit-baseliner-strzykawka
Paynow

Ionosit Baseliner strzykawka 1,5 g – bariera dla próchnicy

Współczesne wypełnienia stomatologiczne znacznie różnią się od tych stosowanych jeszcze kilkanaście lat temu. Poza tym sam zabieg wypełniania jest wieloetapowy. Duże znaczenie ma przede wszystkim użycie wysokiej jakości materiału podkładowego. Musisz wiedzieć, że w ofercie naszego sklepu internetowego dostępny jest Ionosit Baseliner – kompomerowy materiał podkładowy typu liner. Jest on światłoutwardzalny i znajduje się w strzykawce o pojemności 1,5 g. Warto postawić właśnie na niego, ponieważ zapobiega powstawaniu mikroprzecieków i próchnicy wtórnej za sprawą uwalniania jonów fluoru i cynku. Dzięki niemu bakterie nie będą miały warunków do rozwoju.

Zalety Ionosit Baseliner

Musisz wiedzieć, że Ionosit Baseliner silnie, a co najważniejsze, trwale łączy się z zębiną i materiałami złożonymi. Poza tym jest on widoczny na zdjęciach RTG. Pokrywa się nim zębinę przed nałożeniem materiałów złożonych. Istotny jest również fakt, iż cienka warstwa takiego podkładu redukuje nadwrażliwość termiczną oraz pozabiegową zębiny. Na uwagę zasługuje także łatwość nakładania i rozprowadzania materiału. Wynika to z jego konsystencji oraz ergonomicznej strzykawki.

998_ionosit-baseliner-strzykawka
Nowy