Blog Mollar

Kategorie

Jednym z najpopularniejszych zwierząt domowych jest pies. Wraz ze wzrostem wiedzy i postępem medycyny weterynaryjnej, zwierzaki te mogą cieszyć się coraz dłuższym życiem. Jeszcze kilkanaście lat temu niemal nikt nie pomyślałby o regularnym szczotkowaniu psich zębów, a tym bardziej o usuwaniu kamienia nazębnego. Kiedy należy zdecydować się na taki zabieg i jak on przebiega? Zobacz, co szczególnie warto wiedzieć o usuwaniu kamienia nazębnego u pupi
Materiały do wypełnień stałych – to warto wiedzieć
Plombowanie to jedna z najczęściej wykonywanych czynności w gabinecie stomatologicznym. Ubytki spowodowane próchnicą, czy też ukruszenia lub ułamania zęba wymagają jak najszybszego wypełnienia. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele materiałów służących do wypełnień. Jakie są ich zalety oraz wady? Czym charakteryzują się poszczególne materiały? Wyjaśniamy.
Najlepsze sposoby na skuteczne wybielanie zębów w domu
Marzysz o śnieżnobiałym uśmiechu? Wbrew pozorom osiągnięcie tego nie jest wcale takie trudne. Obecnie można rozjaśnić zęby nawet o więcej niż 5 tonów. Zastanawiasz się, czy można skutecznie wybielić zęby bez wizyty w gabinecie stomatologicznym? Zobacz skuteczne sposoby na wybielanie zębów w domu!
Jakie materiały do wypełnień czasowych są najczęściej używane?
W stomatologii bardzo często pojawia się konieczność stosowania wypełnień. Zdarza się, że potrzebne są wypełnienia tymczasowe. Jakie materiały najczęściej wykorzystywane są do wypełnień czasowych? Jakie są ich zalety i wady? Wyjaśniamy.
Zobacz, jakie są metody i preparaty do wybielania zębów w gabinecie dentystycznym
Biały, promienny uśmiech to marzenie niejednej osoby. Niestety, coraz więcej pacjentów skarży się na przebarwienia płytki. Jest to problem nie tylko estetyczny, ale i zdrowotny. Niezbędne okazuje się wówczas profesjonalne wybielenie zębów. Dowiedz się, jakie metody i preparaty służą do wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym.
Showing 1 to 5 of 34 (1 Pages)