Blog Mollar

Kategorie

Zobacz, jakie są metody i preparaty do wybielania zębów w gabinecie dentystycznym
Biały, promienny uśmiech to marzenie niejednej osoby. Niestety, coraz więcej pacjentów skarży się na przebarwienia płytki. Jest to problem nie tylko estetyczny, ale i zdrowotny. Niezbędne okazuje się wówczas profesjonalne wybielenie zębów. Dowiedz się, jakie metody i preparaty służą do wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym.
Dowiedz się, jakie wyposażenie gabinetu weterynaryjnego jest absolutnie niezbędne
Możesz pochwalić się wykształceniem weterynaryjnym, a na dodatek doświadczeniem w wykonywaniu zawodu? Zastanawiasz się nad otworzeniem własnego profesjonalnego gabinetu? Z pewnością jest to dobra decyzja, bowiem coraz więcej osób posiada zwierzęta domowe, a świadomość dotycząca opieki nad nimi i ich zdrowia stale rośnie. Zanim jednak rozpoczniesz samodzielną działalność, dowiedz się, co koniecznie musi znaleźć się w każdym gabinecie weterynaryjny
Jaka frezarka do paznokci jest najlepsza? Podpowiadamy
W żadnym profesjonalnym salonie kosmetycznym nie może zabraknąć frezarki do paznokci. Sporo pań decyduje się także na zakup tego urządzenia do użytku domowego. Planujesz kupić frezarkę, ale nie wiesz, jaka będzie najlepsza? Podpowiadamy, czym kierować się przy jej wyborze.
Jak pozbyć się osadu na zębach – wyjaśniamy
Marzysz o śnieżnobiałym uśmiechu, ale zamiast niego musisz borykać się z nieestetycznym osadem na zębach? Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz pozbyć się tego nieproszonego gościa? Podpowiadamy, jak skutecznie usunąć osad na zębach i nie doprowadzić do jego ponownego powstawania.
Płyn do płukania jamy ustnej - czy warto go stosować?
Odpowiednia higiena jamy ustnej ma ogromne znaczenie każdego dnia. Oprócz standardowego szczotkowania zębów zalecane jest także ich regularne czyszczenie za pomocą nici dentystycznych oraz korzystanie z płynu do płukania. Ten ostatni mimo wielu zalet wciąż wzbudza sporo kontrowersji. Czy faktycznie warto go używać?
Showing 1 to 5 of 30 (1 Pages)